Čo je za otazku?

Príspevok v téme: Čo je za otazku?
bobby12

ahojte, randim s jednym dievcatom, je fajn ale obcas ma zaskoci pre mna nepochopitelnymi otazkami, napr. minule sa s vaznou tvarou spytala ci nahodou nasa rodina nie je v sekte alebo ci nie sme nejaki pohania ci jak to nazvala, pretoze som jej povedal ze som neveriaci, ona je opak, urazili by ste sa na takuto otazku ? ozaj sa mi rozum zastavuje niekedy pri nej chvilu mi hovori z duse, uplne normalne a potom takato otazka

_meno

Ahojte

Uz to tu vela ludi napisalo :
Ako muz co podvadza svoju zenu kazdeho podoziera z nevery.
Tak nabozensky fanatik kazdeho podoziera z jemu protichodnej viery.

Teda ak si sa pytal na povod a zrejme zmysel jej otazky. Na druhej strane si treba davat pozor na ludi co chcu len umelo odpovede - vtedy si mozes byt isty ze za lubom maju ich zneuzitie - preto nemozu prezradit naco su im (klasicke odpovede : len tak, leob ma to napadalo, zaujima ma to).

Najhorsi pripad by bol ako pise ebi, nabozenstva ktore nejdu prikladom ale natlakom (vacsina nabozenstiev chce zmenit vsetko na okolo okrem seba :-)

V kazdom pripade je vyborne ze ste k sebe taki otvoreni :-)
Pekny den

smile-smile

Ahoj, mozno je silno veriaca a pokial pochadza z fanatickej rodinu nemozes sa cudovat. Treba si zistit podrobnosti :-)

woo

len sa ta pyta to co sa jej pytali o tebe doma jej rodicia. chcu vediet co si zac. kontrolne otazky, normalka. su zatazeni na krestanstvo tak sa takych veci zvlast obavaju.

ebi777

opýtaj sa ju, či ona nie je v nejakých kresťanských spoločenstvách (nemyslím teraz jehovistov, ale tých iných kresťanských spločenstiev je v súčastnosti mnoho..), možno je v takýchto spoločenstvách, a preto dáva také otázky v súvislosti so sektami a pohanmi, lebo v týchto spoločenstvách sa snažia o prevychovanie a nasledovanie Boha a skoncovanie so sektami a s pohanstvom ...

fero11111

noa neiem co ti je naotm cudne sak pekne jasne si zistuje ci niesi nejaky posahanec co je v nejakej sekte normalne otazky