Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oregano Oil - Dutiny a nos

Príspevok v téme: Oregano Oil - Dutiny a nos
Ogi2

Kupil som dnes Oregano Oil (Swanson) 10:1 concentrate, Herbal suplement, 120 softgels-150mg

A mam aj Oreganovy olej BIO macerát (Biopurus) 25%ny

Ako by som mal uzivat tie kapsulky a ako ten olej? Olej pisu 1 cajovu lizicku rano nalacno a jednu pred spanim Niekto radil ze by sa mohol kvapkat do nosu no nikde neviem vycitat ako si z neho spravit kvapky do nosu.
Ako ho inhalovat viem.

A dali by sa spravit take kvapky z oreganoveho oleja, koloidneho striebra a soli?

Dakujem

Ogi2

Strasne je problem ze tu niesu informacie na jednej kope potom by uplne stacilo iba hadzat linky na uvedene temi.

Takto ked sa odpvie na jednpotlive temi nekompletne tak sa to stale toci dookola. otazka odpoved otazka odpoved otazka ....

Ako ja mozem byt len rad ze mi niekto poradi a to aj som ale preco si nespravit zivot jednoduchsi?

Premyslite si to budete mat o kopec roboty menej.

A pisem to koli tomu lebo uz 4 dni citam po forach stale tie iste opakujuce sa odpovede no roztriestene a vyzera to ako strasne kvantum informacii a kym sa k nim clovek dostane tak si uz nepameta co mu je :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oregano Oil - Dutiny a nos - Fórum - ZDRAVIE.sk