Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liek na rakovinu!?

GoFruit

Nadejka lebo to co jes nestaci. Tych faktorov je mnoho - toxiny z prostredia teda zo vzduchu a vody a ine chemikalie. Dalej a podla mna jedna z najdolezitejsich veci je psychika - zdrave postoje k veciam verzus strachy ahnev a ukrivdenost a traumy z detstva a dokonca som presvedcena ze wifi a telefonne frekvencie sposobuju rakovinu lebo deformuju bunky. Takisto pouzivanie mikrovlniek. A tomuto su ludia dennodenne vystaveni a potom sa cuduju ze kde sa im zobrala rakovina. No urcite len tak z nebicka z nicoho.

NADEJKA

Vitavi poznam ludi,ktory jedia potraviny bio a maju rakovinu a stravovali sa aj pred tym tak zdravo a nie ze az ochoreli a poznam naopak ludi ,ktori su posadnuty zlou zivotospravou ,lebo im to chuti fajcia, ziju proste nezdravo a su zdravi takze nemas vo vsetkom pravdu aj ked na druhej strane viem ,ze to myslis dobre ja ta chapaem co tym chces povedat aj ja len niekedy krutim hlavou a cudujem sa akoby vsetko fungovalo presne naopak....hoci chorobu neprajem nikomu na svete...

vitavi

Nadejka, ale ja píšem práve o tom, že by nemuseli skončiť ako invalidi a nemuseli by si prejsť tým, čím si prešli.

NADEJKA

Vitavi pises ze skoncia vylieceni ako invalidi,ze su na tom zle,prepac,ale ked ako tak vyhras boj nad touto piagou tak ti je jedno ako vypadas aj ked si na tom nie velmi dobre ale podstatne ze si prezil .Nie je to o tom ako clovek vypada,ale aky je aj keby si mala mat blizkeho imobilneho ale tesis sa ze je aspon tak medzi nami.Asi si nic take neprezila,ale je kopec ludi o ktorych by si ani netusila cim si presli a ziju si dalej svoj zivot....

llek

Opat nieco velmi empaticke voci vyliecenym onkologikym pacientom. Su to velakrat mladi ludia a vobec nie su invalidi, by si neverila ze aj sportuju, pacuju, maju deti a tak. A hlavne ziju dalej, ved ich vidim kazdy den

vitavi

llek, môžem ti odpovedať tak, ako si napísala ty mne: buď ticho, lebo nič nevieš, ale ja sa správam slušne.

20 rokov nemusím brať žiadne lieky, nepoznám lekárov, navštívim ich len keď potrebujem potvrdenie o svojom zdravotnom stave v práci, a to už mám vyšší vek a cítim sa lepšie ako v 30-tke. Moji spolužiaci trpia rôznymi chorobami a niektorí umreli.

To všetko po zmene stravy, keď sa moje zdravotné problémy nedali vydržať a lekári dávali ruky preč.

Píšeš, že čo majú robiť tí, ktorí, ktorým zlyháva srdce alebo majú hepatitídu B ? No ja ti odpoviem : zlyháva im, pretože dlhé roky jedia priveľa živočíšnych potravín, sladkostí, chémie a pod. Podobne je to pri hepatitíde. Lenže lekár im to nepovie, pretože vie, že pacient nemá záujem niečo meniť, je pre neho príjemné uveriť lekárovi, že stačí zjesť 3x denne tabletku, že stravu ani životný štýl nemusí meniť a bude dobre. Skutočne zo začiatku mu je lepšie, ale pacient nevie, že lekár len vypol kontrolku bolesti, ale stav jeho srdca a pečene sa nezmenil. A za nejaký čas príde problém v ešte horšej podobe. Toto vidím okolo seba denne.
Pacienti "vyliečení" z rakoviny v prevažnej väčšine prípadov končia ako invalidi, mnohí vo veľmi zlom stave.

llek

S tym odmietnutim je to tak, ze obe strany ako pacient tak aj lekar maju svoje prava aj povinnosti (teda aj pacient ma nielen prava ale aj povinnosti a naopak lekar ma povinnosti ale aj prava). Pokial nejde o akutnu situaciu, moze lekar odmietnut liecit pacienta, moze odmietnut mu poskytnut urcitu liecbu, ktorej sa pacient dozaduje a lekar ju nepovazuje za vhodnu, spravnu ci indikovanu. (stale castejsie prichadzaju pacienti s listockami, kde maju napisane ze co by mali dostat). Aby lekar mohol pacienta liecit, musia dopsiet k urcitemu konsenzu, ze pacient doveruje lekarovi a lekar pacientovi. Je tazke liecit pacienta, ktory vsetko odmieta, ktory je vzdy v opozicii a ktory aj tak odporucenu liecbu nedpostupi, ci nedodrziava liecebny rezim, ci neuziva lieky, lebo to a to. Pacient moze mat svoj nazor, pozna svoje telo a podobne. Ale aj tak, urcity vzajomny respekt a akceptacia tam musi byt. Ak to nie je, je lepsie odporucit pacientovi aby si hladal ineho lekara.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liek na rakovinu!? - Fórum - ZDRAVIE.sk