Liek na rakovinu!?

llek

Vitavi, prepac, ale keby som bola onkologickou pacientkou, tak by ma tvoje prispevocky neskutocne iritovali. To su vsetko tak trochu bajocky, realita s nadorovymi ochoreniami je uplne ina. Ono s tymi pricinami, to je ovela zlozitejsie. A co sa tyka deti, tam sa prosim ta k pricinam vobec nevyjadruj, lebo napisat ze je to mozno preto ze deti chodia malo von alebo maju malo lasky ,to hovori o tom,ze nemas ani sajnu ako je to s detskymi leukemiami ci inymi nadorovymi ochoreniami. Tam zivotny styl ci vonkajsie faktory su uplne aut. Taky Ewingov sarkom, ci retinoblastom, to su ochorenia, ktore vzniknu a nemozes nic urobit aby nevznikli. Rodicia maju co robit aby sa s tym nejako zmierili nie este im tu vypisovat, ze ich deti nechodili asi dost von a nemali dost lasky.

0vecka

2 REDBATICA ale nezaockovanim pridu este k ovela viac chorobam... To je ako napisat ze sportovanie je blbost lebo tvoja kamaratka si zlomila na lyzovacke nohu...

redka

vela tej statistiky je na prd... lebo niektore ochorenia sa nepripisu ockovaniu aj ked je za poskodenie zodpovedne... a nemusi to byt hned po ockovani ale moze sa to ukazat neskor aj po rokoch... ale nebojujme tu... ja len hovorim ze aj takto mozu deti prist k chorobam a porucham nic ine som tym nechcela povedat...

redka

ja nehovorim o statistikach ja hovorim ze aj to moze sposobit poskodenie... nehovorim ze vsetky detske choroby a poruchy su dosledkom ockovania... nikde som toto nepisala ci?

napr mlada zdrava holka sla na protitetanovku a ochrnula po nej... atd...

0vecka

2 REDBATICA statisticky ockovanie ovela viac pomoze ako uskodi. Tu fakt neni o com. Ine je napr ockovanie proti chripke ktore je fakt zbytocne mozno tak pre starych ludi ma zmysel ale je to podla mna IMHO blbost.

Prezyvka55

REDBATICA o tych ockovaniach statisticky pravdu nemas, ze sa moze vyskytut nejaky pripad tak to ano ale zas na druhej strane aj pri pouzivani zachodu mozes umriet, neexistuje vec alebo vyrobok co by ta nikdy neohrozili na zivote.

redka

male deti casto platia aj za chyby rodicov... bohuzial... kazdy rodic je zodpovedny za svoje spravanie pred i pocas tehotenstva a pocatia... i matka i otec...... potom tu mame povinne ockovania ktore tiez mozu narobit skody na malych detoch...

vitavi

To je všeobecný stručný súhrn príznakov. Na malej ploche sa nedá uviesť všetko. Každá rakovina je iná, sú to rôzne choroby. Rakovina pečene je iná ako rakovina lymfatického systému. Spoločný znak je ten, že ide o degeneráciu a pôvod je v nesúlade toho, čo organizmus prijíma a toho, čo skutočne potrebuje.
Ľudia sa odlúčili od prírody nielen stravou, ale celkovým spôsobom života.
Detská rakovina - deti sa tiež dnes nestravujú dobre, nemajú príznaky ako dospelí, ale mnoho detí je dnes zahlienených a hyperaktívnych, prechemizovaných s oslabenými orgánmi, oslabenou imunitou, málo chodia von a majú málo pohybu i lásky.