Miluje dve, ktorá?

Príspevok v téme: Miluje dve, ktorá?
Prestonka

Zamilovala som sa do svojho kamaráta, neviem ako je na tom on. Bozkávame sa spolu, spali sme spolu, chodíme von. z minulosti má dievča, ktoré miluje, avšak ona ho nechce, pritom ho stále namotáva a drží si ho na háčiku. on sa nevie rozhodnúť ktorá, či ja alebo ona? Poradte čo mám robiť? Bojovať, či nechať naňho nech sa rozhodne alebo sa naňho úplne vykašľať? Každopádne, nechcem oňho prísť, je pre mňa všetkým!

redka

Bola som v podobnej situacii, ostala som a potom som sa citila jak vyuzita handra. Cize radim ak mas kusok hrdosti a mas sa rada, skonci to.

LILIII

Jednoznacne dat sa na ustup ,nechat ho rozhodnut sa ...... a ...... a ako vobec mozes spavat s muzom co miluje inu ??!!!
Ste nejak na slovensku dopletene dievcata :D

lilyiankaa

ja si myslím, že teba má len na uspokojenie sex. potrieb ..pretože keby nie, už dávno by ste boli pár a dávno by vedel, že chce len teba ..ale keďže je tu ešte tá ďalšia, tak nevidím veľké šance u teba ho získať .. a možno nakoniec príde tretia a uchmatne vám ho ona ...
ty si mu v podstate dala najavo, že ako kamarátka mu vieš poskytnúť sex, tak prečo by to chalan nevyužil?