Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kútik

Príspevok v téme: Kútik
philips

Ahojte,

už dlhšiu dobu (asi mesiac) ma trápi kútik na ľavej strane úst. Dezinfikoval som ho slivovicou, natieral rôznymi masťami a nič nepomohlo. Nemáte ešte nejaký nápad, čo by som mohol využiť?
Dosť to bolí, najmä pri jedení, čiže jem ešte menej ako doteraz a to už teraz mám strednú podvýživu.

Ďakujem
philips

RNG

Kutiky mozu byt z plesnovych infekcii alebo z viralnych. Na viralne si treba zvysovat viralnu imunitu, co dnes radim kazdemu, na plesnove a candidy treba adresovat najma napravenie crievnej flory na probioticku tj nasadit probiotika a podporovat ich rozmnozovanie na vyse 1000 nasobok doplnkami mikrovlaknin.To odporucam robit tiez kazdemu a cely zivot.
Zvonka na kutiky pomaha alebo koloidna strieborna voda alebo 1% roztok citricidalu, najlepsie v kokosovom oleji.
Na plesne pomaha aj 1-2% roztok oreganoveho oleja, najlepsie v kokosovom oleji.

philips

mjanik, jasné, ihličky mi odstránia zápal...

Nakoniec som kombinoval Alpu a tú fialovú vodičku, čo sa dáva malým deťom. Zabralo to, ale zapálila sa mi druhá strana. Celkového zápalu som sa zbavil až po zubnom ošetrení zapáleného zuba, tak neviem, či to náhodou nebolo z toho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.