Bolest rebier

Príspevok v téme: Bolest rebier
FERO M.

neviete mi poradit?
Pred 4 dnami som sa rano zobudil a citil som bolest na pravej strane hrudnika. Najprv som si myslel ze ma boli srdce ale nahmatal som si bolest hrudnika. Nikde som sa neudrel ani nic. Zistil som ze ma boli ako keby sval medzi kozou a rebrom ale skutocne nema od coho.
Napada vas nieco? Uz 4 dni ma to dost boli a ako kevy picha az k srdcu. Vdaka

Fero M.

práveže nechodím a od vtedy sa na mna sypu choroby všetkeho druhu. No viem čo myslíš, tak to skusim kúpiť. Neviem či to nie je od zleho sedenia. Teraz som mal veľa voľna, tak som sa doslova vyvaľoval a držanie chrbtice tiež nemám excelentne

.poPotvorka:

Dobre by bolo plavanie a masaz ,ak to nepomoze ,tak zajst za odbornikom ..... nechodis nahodou do posilnovne ?
A dobre je ,kupit si na to take ,tusim su to parafinove nahrievacie vankusiky ,je v nich taky pliesok, ktory ked ohnes zacne vankusik 60minut hriat ... Lidl to tiez ma v ponuke
Taketo nieco :
upload.ecvv.com
skus na nete pohladat Hand Warmers je to celkovo na uvolnenie bolesti

Fero M.

nk presne toto ma boli kde je.1 cislo ale hned pod nim. Boli ma to na dotyk eukou a vyzaruje mi z toho bolest do vnutra v klude..

.poPotvorka:

je mozne ,ze si si zablokoval tie spojenia v zadu ,medzi robrom a stavcom a ta bolest casto preraza smerom dopredu a my mame pocit ,ze nas bolia rebra v predu
v zadu na obrazku mas take male klby spajajuce rebro a stavec www.oskole.sk a ak sa tam nieco zablokuje moc to boli

ODKAZ pre toho co blokuje a brani mi pouzivat moju prezyvku ... pekne ta prosim ,prestan s tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!