Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začínajúca chrípka?

Príspevok v téme: Začínajúca chrípka?
haninucam

ahojte, včera ma začalo bolieť hrdlo, konkretne asi mandle, pred 2-3 mesiacmi som bola u doktorky mala som ich opuchnute a podraždene, všetko ma prešlo, ale viete že ked ste zdravy tak si neuvedomujete že môžete prechladnuť...

takže bolo zima a chodila som po vonku,atd...
boli ma prava mandla neviem to pomenovať, zatial len ked prehltam tak to citim a už aj trochu pri uchu...

mam si dať na to to iste čo od doktorky? robistussin, tantum, teplé čaje atd? nezhoršilo sa to

ďakujem za odpoved :)

orol

Solomon je

podla jeho vyjadrenia buduci lekar (este rok studia? )

No jeho spravanie tu na fore tomu nenasvedcuje (vid chronologiu-historiu jeho prispevkov vo vyhadavaci) + jeho bezdovodne a neustale napadanie a navazanie sa do RNG, ktore je nielen bezocive a chrapunske, ale urcite aj v rozpore s pravidlami tejto dobrej stranky

nuz, takto sa prezentuje buduci lekar

a robi hanbu a ostudu pred verejnostou, ako aj pred mnohokrat cestnymi kolegami-lekarmi.

redka

solomon kto si? kolko mas toho nacitaneho o cloveku a o jeho fungovani? od rana tu len negujes vsetky snahy o pomoc alternativnymi metodami....

Solomon

ano RNG ti odporuci urcite nejaky kokosovy ci oreganovy olej alebo nejaku podobnu marhu... vsak v pohodu drb si na mandle jeho olejcek a potom cakaj kym ti napadne streptokok cele telo ;) RNG GRATULUJEM dalsieho nevinneho cloveka si ohrozil

RNG

Pozri cez Google.sk pod rng, infekcie. Tam je ta problematika okolo zapalov hornych dychacich ciest popisana, co na to zaberie a co to moze este zhorsit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začínajúca chrípka? - Fórum - ZDRAVIE.sk