Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chuti vam avokado?

mifor

Ja avokádo zbožňujem, robím jednoduchú nátierku, k avokádu pridám roztlačený strúčik cesnaku a štipku sójovej omáčky. Alebo robievam guacamole. Napríklad tu je jeden recept:www.apetitonline.cz

redka

robim si pomazanku guacamole, ked chcem slanu pikantnu verziu alebo len tak prihodim do salatu... ked ho chcem nasladko - pomixujem s medom a karobovym praskom... pripadne pridam vanilkovy extrakt alebo aj banan.... je z toho taky fajny puding... alebo ho pridavam do smoothies... napr banan avokado, konopny protein, chia semiacka a voda... a ine kombinacie... same o sebe mi nechuti ma taku mdlu chut...

poPotvorka:

jasne ,ze mi chuti ,kludne ho pridaj do salatu a pokvapkaj balsamicom ,alebo citronovou stavou ,dobre je v konbinacii s lupinom (tu toho mate pozehnane a je moc chutne) a dobre sa hodi avokado k rybe i ako omacka

Sejla

Chutí mi aj same, pomazánku rozbievam napríklad aj tak, že ho roztlačím s upečenou cukinou, prípadne aj baklažánom, cesnakom, trochu citrónu, petržlenovou vňaťou, alebo iné bylinky, soľ..

ebi777

robím z toho pomazánku...
avokádo rozmačkáš na kašu zmiešaš so syrom karička v črievku, maličký strúčik cesnaku...

Fatima18

..áno, chutí...
Robievam z neho nátierku. Je výborná na teplé hrianky. Základný recept: rozpučiť nahladko avokádo, štipka soli, MČK, pár kvapiek citrónu a rozpučiť cesnak podľa chutí ... mňam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chuti vam avokado? - Fórum - ZDRAVIE.sk