Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ludovy liecitel /liecitelka ?

redka

uprava stravy jednosznacne... potom prestatp ouzivat vsetky umeliny na tvar... ja by som skusila aj urinoterapiu zvonku... vecer sa natries a potom si das aj krem... ja nemam velmi problemy s akne co som zmenila stravu ale podobne ako vicky ked jem pecivo a sladkosti hned sa to zhorsi... a urina mi pomohla dost... fajn plet som po nej mala...

klekkoeen

ja to mam vecsinou po licach a na brade a je to hrozne lebo su zapalene a bolestive :/ .. fakt skusam vsetlico .. ale uz mam toho plne zuby.. :/ ani ku koznemu nejdem lebo .. viem ze by namne len skusal .. skusim pozriet tie co ty pouzivas vicky a som zvedava.. neviem co mam potom uz robit preto som myslela ze .. neaky ten ludovy liecite..

vicky_025

možno neješ tie najviac spracované potraviny, ale každý je inak citlivý. chápem ťa, tiež som mala kedysi problematickú pleť a samé vyrážky.. a to som dokonca vegánka a vyhýbala sa aj spracovaným potravinám. tak kde bola "férovosť" tu? ;)
začala som ale užívať psyllium, keďže u mňa bolo najproblematickejšie čelo. a tu nejde o žiadne lieky, je to rozpustná vláknina. taktiež som čo najviac obmedzila múčne veci, pečivá, cestoviny... prečítala som si knihu život bez lepku a bolo tam písané aj o tomto.
odvtedy nemám problém, možno fakt len ojedinele. ale to v podstate len vtedy, keď "skĺznem" chvíľkovo späť k pečivu...

klekkoeen

ale niekto je vela sladkeho vela slaneho ja sladke nemusim ani slane nejem a niekto je aj vela hranoliek a tie hamburgery a kto vie co a ja to nejem .. proste nehovorim ze jem uplne zdravo ale .. vyhybam sa takym veciam a aj tak mam zlu plet a niekto je hocico a ma stale krasnu plet nechapem :(

vicky_025

nepýtam sa ťa na diéty a kúry, ale na celkovú životosprávu. tak ako z jedného zdravého jedla človek neschudne, tak po nejakom týždni ktovie akej diéty nemusíš vyliečiť dlhoročný problém.

často sa pri prechode na zdravú stravu alebo účinnú liečbu práve stav pleti môže zhoršiť. ide o prechodný stav. pri detoxikácii organizmu vlastne dochádza k retoxikácii.

klekkoeen

aj ked som mala zihlavovu kuru aj ked som mala dietu tak mi to nezabera .. neviem co to .. ja uz mam problemy dlho .. mam 22 a tie problemy mam asi 4 rokv stale

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ludovy liecitel /liecitelka ? - Fórum - ZDRAVIE.sk