Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Angína-potrebujem súrne poradiť

Príspevok v téme: Angína-potrebujem súrne poradiť
minneli

Dobrý deň . Potrebujem poradiť - môj priateľ má bolesti hrdla, už od stredy( teraz je to 5. deň). dnes sa mu to už zlepšilo ( nakoľko sme vyskúšali všetko možné - med+citrón, zázvorový čaj, tantum verde pastilky aj sprej, kloktanie slanou vodou, atď..) mal aj bolesti hlavy, teplotu však nemal žiadnu.
BOli sme preč na chate, prišli sme len dnes domov,takže moc ani neležal, akurát tak dnes pol dňa.... Lekár zajtra neordinuje ešte, a ja sa bojím že by mohlo ísť o angínu. Potrebovala by som poradiť - či si myslíte, že by sme mali ísť na pohotovosť, požiadať o CRP, v prípade nejakých baktérií aby mu nasadili antibiotiká, nakoľko sa mu to už zlepšuje, neviem či bude chcieť ísť v utorok k lekárovi a či to bude mať nejaký zmysel. Myslíte, že ak by išlo o nejaké baktérie, ak mu skoro potýžni urobia vyšetrenie, budú výsledky relevantné? Neviem, či už teraz sa nejedná o prechodenú angínu... to by som bola nerada. Keby išiel v utorok už skoro vyliečený k lekárovi, neviem či mu nejaké vyšetrenie spraví, či niečo zistí... Máme s tým ísť na pohotovosť dnes ?
Ďakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Angína-potrebujem súrne poradiť - Fórum - ZDRAVIE.sk