Mam chut zomriet lebo som gay

Hrac

preco kazdy gay toto riesi? Este som nevidel hetero ako sa priznava, ze je hetero. Tak preco kazdy gay chce kricat do sveta, ze je gay? Ved bud taky aky si, nemusis to vesat inym. Nemas ziadnu chorobu, je to uplne normalne ci uz v ludskej, ci zvieracej risi. Musis to sam prijat, ze si taky.

jerry74

Ahoj.Chapem co teraz prezivas.Sam som tym presiel,som tiez gay.Je to nesmierne tazke,ale urcite treba vydrzat.Byt gayom urcite nieje choroba,aj gay ma pravo lubit.Strach ma niekedy velke oci,normalny ludia ta pochopia a podporia.Hlavne bud sam sebou,pocuvaj svoje srdce a ked mas lasku teraz,tak sa jej naplno venuj.Drzim palce.

Ad.OoO

Tak neviem. Ani neviem preco to tak je. Ci to je nejaka chyba, alebo choroba alebo porucha, alebo niecim zapricinene, alebo za to mozem ja, alebo nemozem, alebo je to nejaka psychicka choroba, alebo dedicna, alebo normalne alebo nie,, cele je to divne, a normalny ludia si myslia ze je to hnusne, chore a nechutne. Nasi by z toho boli smutny, nebudem mat normalnu rodinu, a ani normalny vztah ... proste podla mna je to uplne zle cele a proste tak asi je normalne ze ma to stve a nechce sa mi zit, asi by to tak aj malo byt

helpnik

to že si gay nie je podľa mňa nejaký hriech .. boh dokáže odpustiť aj vrahovi ktorý niekoho zabil ked oľutuje svoje hriechy : ) stačí ak sa budeš modliť boh ta určite vypočuje nemusíš mať strach ...boh je milosrdný a ak máš vieru v neho nepôjdeš do pekla ..
Tak ako povedal Ježiš .. KTO UVERI MNA NIKDY NEZOMRIE :)

71179339

Prečo sa nenávidíš? Ja viem, že to nie je tiež boh vie ako príjemné, keď sú ľudia, ktorí sa vedia na tom zabávať a povyšovať ale si to ty, je to v tebe. Proste ty za to nemôžeš a musíš to prijať, a neber to tak, že si gay, že si niekto iný, že si chorý.

Ale máš len 15 rokov, z toho možno ešte vyrastieš, teraz si v puberte, búria sa ti hormóny.. Chvíľu počkaj a uvidíš ;))

Ad.OoO

No len zevraj ked som gay tak proste to je hriech, tak ze pojdem do pekla a tak.. a ani nie som pokrsteny tak to by sa asi nedalo