Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Platenie

Príspevok v téme: Platenie
Leporelo

Ahojte, moj problem (ak sa vobec da nazvat problemom, skor moja malickost) bude zniet trosku zvlastne. O par dni ma pride pozriet kamaratka do mesta, kde studujem. Vztah medzi nami je cisto kamaratsky, nejedna sa (zatial) ani o blizkeho priatela, ale o normalnu dobru kamaratku, s ktorou sem-tam vybehnem von. No a ide o to, ze vramci tej navstevy mame v plane pochodit aj mesto + nejaka krcmicka, restika a tak. Chcel by som sa vas spytat, ako vy riesite taketo situacie, ked sa ide zaplatit ? Totiz, som student, nemam momentalne staly prijem, a tak sa kazdy peniaz hodi. Nechcem pri nej vyzerat ako nejaky drzgros, rad ju na nieco pozvem, ale pochopitelne, nemozem platit vsetko. Rad si precitam nejake vase rady, skusenosti, a tak. Snad sa rozumieme :). Dakujem.

taktak

podla mna je normalne, ze kazdy za seba plati sam...ja by som nikdy necakala, ze niekto zaplati za mna. normalne jej povedz o svojej situacii a ze si nemozes dovolit za nu vobec platit a ze sa chces tak dohodnut, aby nedoslo pri plateni k neprijemnostiam, ze jeden caka, aby platil druhy ale ani jeden na to uz nema peniaze...

lady moron

priemerna dlzka penisu je 9cm, cize ak mam 11cm ,tak som nadprier juchuuu

odpoved cislo 1, tj tu ktoru chces pocut, "je uplne v pohode si rozdelit ucet a kazdy za seba"

odpoved cislo 2, tj tu ktoru malokto chce pocut "ako je mozne ze nevies pozvat len cisto kamaratku na obed?"

na tomto fore si vela ludi obcas melie svoje, tak rozmyslam, preco by som nemohol odpovedat sor tou otazkou cislo 2. ved si hostitel.. nie?

logika vravi aby som odpovedal "1" lenze pokial do teba nikto nebude hsutit ze spravna je "2" tak sa ku "2" mozno nikdy nedopracujes, cize je to na tebe.. lenze "2" je nelogicka, lebo keby mas vzdy kazdeho pozvat, tak neexistuje aby si precikal kazdeho (v zmysle ze vzdy sa najde niekto, komu zvysi euro navyse viac, a tym padom je mu pozvanie jednoduchsie)

tato tema je tak obsiahla, ze by som na to vedel napisat diplomovu pracu..

ale asi tiez odporucam "1" - aspon uvidis jej charatker.. ak ju este nepoznas dobre..

ale keby som na tvojom mieste, tj. raz som tam bol, tak by som to riesil asi tak, ze cca 50, napr ja 55% a ona 45%

dennis

Toto vôbec nerieš, ak je naozaj dobrá kamarátka, tak si to cvaknete spolu, alebo najprv ju pozveš ty, potom ona teba, tragédiu z toho nerob. Alebo ak nechceš naozaj žiť "na rožkoch a vode z vodovodu", tak nemusíš míňať peniaze v podnikoch, kúpte si fľašku vínka v nejakom obchode a popíjajte v súkromí. Proste to nechaj na spontánnosť a ver mi, originalita sa cení. :)

Lulu2011

ked som bola mladsia a vysla som si s kamoskami, sme si delili blocky na polovicu, teraz to platime na striedacku, uz nas nezabije zaplatit late :D

vicky_025

ani podľa mňa nečaká, že za ňu budeš všetko platiť. teda aspoň som sa nikdy nestretla s niečim takým... že by to niekto v mojom okolí tak bral, že za ňu kamarát všetko zacvaká.

zewa

Ako pises. Nemozes si dovolit platit vsetko. Si dost rozumny, vies na co mas financie a naco nie. Podla mna urcite necaka, ze to za nu budes tahat vsetko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Platenie - Fórum - ZDRAVIE.sk