Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám právo byť na neho nahnevaná?

Príspevok v téme: Mám právo byť na neho nahnevaná?
Mary-Anne

Asi polroka si dennodenne bez prestávky píšem s jedným mužom, semtam sme sa aj stretli a naposledy mal ku mne veľmi blízko, stále ma obíjmal, hladkal, nechcel sa odomňa odtrhnúť. V poslednej dobe mi stále hovoril ako veľmi ma má rád a že som jedna z mála ľudí na ktorých mu záleží. Zároveň ako veľmi sa mu páčim, žiarlil keď som bola vonku s mojimi kamarátmi, nevedel zniesť keď som mu nepovedala kam idem alebo kde som bola. Narážal tiež na to, že si so mnou vie predstaviť vzťah, že som len jeho a nikoho iného a že odkedy ma pozná nerieši nijaké iné ženy. Jednoducho mi dával stále najavo že som pre neho výnimočná. Ja som to vždy obrátila na srandu, alebo som to zahovorila. Teda tiež som mu povedala že ho mám rada, ale on je úplne iný typ človeka ako som ja a žije úplne iný život ako ja a neviem si predstaviť, že by nám to klapalo. Ale vedel že sa s nikým iným nestretávam a ja som to vedela o ňom, keďže sme sa zverovali aj s takýmito vecami ako sú naše bývalé lásky a podobne. A potom v jeden deň, totálne nečakane, si zmenil stav na facebooku na zadaný s nejakým dievčaťom, ktoré nikdy v živote nespomínal. Zostala som zaskočená a trošku k nemu odmeraná, vyzeralo že ho to trápi, stále sa ma pýtal čo mi je, až mi nakoniec napísal že viem že ľúbi mňa a že možno som si domyslela niečo čo tak vôbec nie je a som nahnevaná zbytočne. No ja som to ďalej nechcela rozoberať ani nerozoberala. Odvtedy to je medzi nami také nijaké, nedokážem sa prinútiť s ním nejak veľmi komunikovať a on tiež vyzerá že už bezomňa dokáže prežiť, nie ako do toho dňa kedy nevydržal hodinu bez toho aby som mu odpísala (čo je divné, veď s tým dievčaťom musel niečo riešiť už predtým než s ňou začal chodiť). Moja otázka znie: Mám právo byť na neho nahnevaná a cítiť sa podvedená? Pretože ma klamal, dával mi pocítiť aká som pre neho jediná a najlepšia a pritom si našiel dievča a ani sa nenamáhal mi o tom nejako normálne povedať? Ale zasa ja som ho svojim spôsobom odmietala, nereagovala som na to keď chcel naše kamarátstvo posunúť ďalej, prevracala som to na srandu. Je odomňa pokrytecké chcieť aby ma tak vnímal naďalej a nemal nikoho iného, keď ja sama si neviem vzťah s ním predstaviť?

MultiLevel

navyse, dal detinskym sposobom najavo, ze ma niekoho ineho, tak posledne, co by si mala urobit je ist za nim s prosikom aby ste zas boli "kamarati". Nemal tolko odvahy sa pred teba postavit a normalne z oci do oci ti povedat co citi, tak to urobil tymto sposobom. Zmier sa s tym a nevrtaj v tom :)
Inak, toto som naposledy zazila asi ked som mala 16 a jeden chalan mi odkazal po neviem akom chalanovi, ktoremu to povedalo jedno dievca, ze ma inu, ked ho ja nechcem :D Nastastie primitivny FB neexistoval :) Ale aj tak mi toto spravanie skor sedi na nejakeho pubertaka, ako na dospeleho muza

MultiLevel

jemin...fb a zmeneny stav na zadany...ludia dnesnej doby ani inak nevedia riesit svoje problemy....ach
A k veci. Neviem kolko ma rokov, ale toto nerobi zrely muz. Prosto nie!
Ako moze na teba ziarlit, ak spolu nechodite, len ste v nejakom takom neurcitom stave "kamaratstva"? Vykazuje vsetky znamky toho, ze to nema v hlave celkom v poriadu, takze radsej na neho zabudni...nema to vobec buducnost a myslim, ze si to znacne aj uvedomujes. Je sice pre teba isto uzasne a lichotive, ako ta vnimal, ako ti daval pocitovat naklonnost, ale ostan s nim a caka ta peklo doslova.....

dennis

Nemusel ťa klamať, mohol to naozaj tak cítiť, ale pokiaľ zistil, že tá láska, ktorú k tebe prejavoval, nebola opätovaná, tak našiel inú spriaznenú dušu. Teraz má svoj vzťah a ty si možno vyčítaš, že si včas nezareagovala, ťažko povedať. Ber to tak, že sa to malo stať. Všetko zlé je na niečo dobré. Veď sama si povedala, že si to tak necítila a že by ten vzťah podľa teba neklapal. Proste to už nerieš, nechaj to tak, čas všetko vyrieši.

ali555

prepac omylom poslalo skor:
3. a posledna moznost je ze to urobil schvalne ako cistu provokaciu aby si zacala ziarlit a chcel ta tym prinutit aby si sa vyjadrila na tu temu "co vy dvaja" (tato moznost mi vo vasom pripade pride najpravdepodobnejsia kedze sa ta vypytoval co ti je a preco sa hnevas a pod. chcel nieco pocut a vidiet ci budes ziarlit)
Ale skor ci neskor uvidis o par dni sa dozvies pravdu preco to urobil)

ali777

Moznosti mas tri:
1. bud je naozaj vo vztahu je to realne a je zalubeny do nej
2. bud to urobil len preto ze to mozno u teba prepiskol a moc ti nataral to co nemyslel ani vazne, tak sa dal do vztahu s nejakou kamaratkou (toto robi moja kamoska ked ma vela otravnych napadnikov, da sa s najlepsim kamosom do vztahu aby jej dali pokoj na chvilu)
3. ur

Hrac

Moc to vsetky komplikujete. Proste pochopil, ze ty ho nechces tak ide dalej.

Je to normalne spravanie, ked nieco mozes mat, tak to nechces a ked to nemozes mat, tak to chces. Pride dalsi :)

ebi777

len, aby za chvíľu neprišiel s tým, že Teba chce za priateľku,, teraz keď ťa emociálne vyviedol z miery,,, teraz už budeš ľahká obeť a poddáš sa mu, a potom dosiahol čo chcel
takýmto emocionálnym vydieračom a žiarlivcom sa treba vyhýbať na 100 km

vicky_025

to že ti to nepovedal samozrejme nie je od neho milý krok, možno chcel aby si žiarlila a chcela ho alebo niečo. ale ako vravíš, vážne už to máš zbytočné riešiť, pohni sa ďalej a nechaj to tak ako to je. je lepšie sa dať dokopy s niekym, pri kom budeš cítiť väčšiu istotu.

Mary-Anne

Ja by som sa nehnevala že si našiel inú, ale presne tak ako napísala ebi777, mohol mi o tom povedať. Keďže sme si písali každý deň, očakávala by som od neho aspoň to, keby mi ju semtam spomenul niečo typu "dnes som niekoho spoznal", "začal som si rozumeť s jedným dievčaťom", "vieš čo, asi som sa zaľúbil", no on nie, do poslednej chvíle mi tvrdil že nemá rád nikoho iného a zrazu BUM a je vo vzťahu. Pochybujem že ju stretol na ulici a hodinu na to začali spolu chodiť.

Vicky, on mal dosť "čiernu" minulosť z môjho pohľadu. Mal nejakú bývalú, do ktorej bol stále svojim spôsobom zamilovaný, aj keď vedel že už nikdy spolu nebudú a preto všetky ostatné ženy bral ako "hračky", len si proste užíval, ale neprechovával k nim nijaké city. Vraj so mnou to bolo iné. Potrebovala som čas na to aby som zistila či mu môžem veriť.

Ale máte pravdu všetky, už je to aj tak asi jedno keďže týmto mi dal jasne najavo že už nemá záujem mi ten čas ďalej dávať... Zbytočné už riešiť či niečo z toho myslel vážne ako aj to čo k nemu vlastne cítim ja.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám právo byť na neho nahnevaná? - Fórum - ZDRAVIE.sk