Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HIV o to sa jedna

Príspevok v téme: HIV o to sa jedna
jano555555

takze pred tyzdnom som bol v prahe, tam som bol velmi vela opity a dve veci som tam spravil, nesudte ma prosim len mi odpovedajte na otazky ohladom HIV, dakujem velmi pekne vazne.

1. mal som tam sex s prostitutkou, bol to podnik na urovni, skutocne jeden s 5 top prazskych bordelov, hodina ma vysla na vyse 100 eur.. cize ziadna ciganka z ulice bez kondomu... cely sex bol samozrejme s kondomom ale ten sa roztrhol. Okamzite akonahle sa roztrhol sme sex ukoncili, bola to ako hovorim velmi luxusna prostitutka, 27 rocna, okamzite sme sex ukoncili ale ROZTRHOL SA!!

2. chcel som vyskusat liek ktory je urceny pre zavislych na heroine-suboxon,je to urcene na liecbu zavislosti no prinasa to stavy podobne heroinu.. isiel som na hlavni nadrazi a ludi vyzerajucich ako narkomani som sa pytal ci to nemaju, narazil som na chlapca, povedal ze jedna tabletka stoji 200 kc ze mi zozenie 4 ale chce za to 100 kc, cize 800 za 4 suboxony a 100 kc pre neho za sprostredkovanie.. podal som si s nim ruku aj pri stretnuti, aj pri luceni sa,ruky som si nasledne vela hodin neumyl.. ale isli sme niekam cca 100 metrov od hlavniho nadrazi, do budovy, povedal ze tam mam pred nou stat, vosiel dnu a za 3 minuty prisiel aj so 4 tabletkami, dal som mu peniaze, mal ich v ruke ich drzal, pytal som sa ho a mal 24 rokov, bral heroin, teraz neberie heroin ale pycha si ten suboxon, ukazoval mi aj striekacku a vyzeral velmi zle, podal som si s nim 2 x ruku a tie suboxony mal v ruke, z ruky do ruky mi ich dal, nasledne som ich behom tohto tyzdna uzil(pod jazykom sa to rozpusta)

takze som dost uzkostlivy clovek a naozaj mam strach, jednak ta prostitutka..ved predsa v na urovni kluboch musia byt prostitutky zdrave vsak????? a tie lieky boli trochu spinave dve zo styroch tabletiek, nieco cervene velmi malicko mali na sebe, keby to bola nahodov zaschnuta krv nemohol by som sa nakazit? vobec ani neviem od koho tie lieky mal a ten od koho a akymi rukami presli kym sa dostali pod moj jazyk a hovorim ze sa mi zdalo ako keby som na nich mal na dvoch tabletkach zaschnutu kvapku krvy..plus s tym naozaj tazkym narkomanom a velmi zle vyzerajucim skutocne chlapcom som prisiel do osobnejsieho kontaktu dost, mal asi aj nejake ranky na ruke ked sme si ich podavali a hlavne chytal tie lieky...

je pravdepodobnne ze mozem mat hiv? myslim ze staci ist na infekcne na jeden odber a za 2 tyzdne asi opakovany, ale nasledne 99,99 percentne vysledky pridu az za 3!!!! mesiace vsak? take su moje info...

prosim pomozte mi, poradte..

@

Netvrd o sebe ze si úzkostlivý človek. Úzkostlivý človek sa nespráva rizikovo ako ty. Úzkostlivý je monk a jemu podobní.

kabel

jano, hovori z teba strach...mozes sa presviedcat akokolvek, toho cervika pochybnosti zahlusis az testami po vyse 3 mesiacoch od predpokladaneho mozneho nakazenia
no a HIV moze mat aj bezna slecna, co sa nezivi prostituciou, staci, ak mala rizikoveho partnera, ani o tom nemusela vediet
u prostitutky nikdy nevies, ved 3 mesiace sa to beznymi testami zistit neda, cize tie 3 mesiace tam vzdy budu ako riziko, aj keby jej ten test robili v ten den, ked si s nou bol...

jano555555

nemoze mat luxusna prostitutka z z luxusneho klubu HIV, neexistuje preboha, neexistuje ...

co sa chlapca tyka tak neviem no to podanie ruk je blbost najviac sa bojim ze na tych tabletkach bola jeho krv a ja som mohol mat v ustach nejake ranky-pisal som ze ten liek sa uziva tak ze sa ta pod jazyk..

ale pockat!!!!

nezomiera nahodou HIV-AIDS virus po niekolkych minutach?? ak je aj krv par minut mimo tela infikovaneho?

v takom pripade aj keby som mal ranky na rukach neexistuje..

ludia naozaj racionalne je to mozno 1 k 1000..

jano555555

Agnes998- ja viem proste hiv musi byt krv do krvi vsak???? a s tym chlapcom je to tak minimalna sanca, proste minimalna..

co sa prostitutky tyka, v nobl podnikoch neexistuje predsa aby mala prostitutka HIV!!! ved by som ich zazaloval a jasne by som vyhral!! by som mal HIV ale mal od nich neskutocne peniaze ..

takze ked sa nad tym realne pragmaticky zamislite skutocne HIV sanca ze mam je niekde.. 1 ku 1000?? naco potom testy?

vazne su to asi len moje obrovske uzkosti, a skutocne realna sanca nakazenia HIV je v oboch pripadoch skutocne miziva, MIZIVA..vsakze??

Agnes998

Hiv sa podajom ruky neprenasa. Ak by mal na rukach on ranky a bol by infikovany, ty by si musel mat tiez na rukach ranky a vasa krv by musela prist do kontaktu aby si sa mohol nakazit. Ak by bol infikovany a preniesol tu krv na tabletky ktore si ty potom zjedol, je tam len minimalna sanca ze si sa mohol nakazit, ak by si mal ranky v ustach. Ak si ich prehltol a ten virus by tam aj bol, neprezil by silne protredie kyselin v zaludku. S tou prostitutkou je to horsie. Je sice pravda, ze nejaka nobl prostitutka co stale pouziva kondom by mohla byt zdravsia ako nejaka narkomanka z ulice co chodi bez kondomu. Ale stale je to prostitutka co ma vela stykov denne a co mala uz mnoho muzov. Ty nemozes vediet, ci ked si niekto nepriplati, nejde aj bez kondomu alebo kolko krat sa jej kondom uz roztrhol. Stale je to rizikove. Daj sa radsej otestovat. Ale jediny strasiak by som nevidela v hiv infekcii, samotny virus hiv nie je nejak extremne nakazlivy. Napr. hepatitida c je 100x nakazlivejsia a teda mozes sa nou nakazit aj pri tychto ukonoch ktore spominas. Daj sa radsej po case otestovat nielen na hiv, ale na vsetky typy hepatitidy. A snad si sa aspon poucil.

PS1

A co ma na to vsetko povedat inseminator???:DDD Ten nikdy nevie, ktora krava ho nakazi..., tou chorobou sialenych krav:D

didi36

Zewa keď chceš niekomu radiť najskôr si zisti čo radíš. Testy na Hiv majú význam až po 3 mesiacoch od sex. aktu. Skör je výsledok neobjektívny.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HIV o to sa jedna - Fórum - ZDRAVIE.sk