Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vriedky v oblasti podpazušia a genitálií

Príspevok v téme: Vriedky v oblasti podpazušia a genitálií
zippppyshare

Ahoj, som 21 ročný muž 185cm, 95kg. Už asi 4 až 5 rokov ma trápi problém s hnisavímy vriedkami v oblasti slabín a podpazušia. Doteraz som ten problém neriešil ale povedal som si, že je načase. Ide o 1 až 2 cm vriedky na vnútornej strane stehien pri genitáliách. Nie priamo pri penise, skôr tam kde stehno prechádza k varlatám a kúsok vyššie, skrátka tam kde je koža namáhaná a citlivá. V podpazuší sa vriedky vyskytujú v ochlpenej časti, pri genitáliach vynimočne aj na strane stehna ktoré je v kontakte s ochlpenou časťou. Chlpy v oblasti genitálii a podpazuší si pravidelne skracujem na 1-2 mm, holiť na kožu sa bojím kvôli vriedkom. Po vredoch ostávajú jemné jazvy ktoré sú však viditeľné - čo ma veľmi trápi. Prvá otázka teda znie ako a či je vôbec možné sa týchto jaziev zbaviť. Vredy sa objavujú rôzne, niekedy mesiace nič a potom sa objaví možno jeden, možno dva možno tri vriedky. Niekedy sa samé vstrebú, inokedy sa silne zapália a koža sa napne, sčernvenie a stenčí sa. Niekedy až tak že hlavička vredu je dočierna. Vtedy si musím vriedky prasknúť čo sprevádza veľký výron hnisu a následne krvi, potom ešte vytláčam zlú krv a oblasť dezinfikujem . Pár dní je oblasť podráždená a potom sa to vráti do normálu, no na mieste vriedku ostane jazva, čo ma veľmi trápi, pretože sa hanbím chodiť plávať, nosiť tielka a tak ďalej. Tak isto obmedzujem pouívanie deodorantov, ale používam ich keď idem do spoločnosti.

Ešte dávnejšie (už vtedy som mal vriedky) sa mi vytvorilo niečo podobné aj medzi polkami nad konečníkom v oblasti kostrče. Keď to napuchlo do väčších rozmerov tak som sa zaprel a vred som praskol. Potom sa mi to isté objavilo ešte pár krát(3x cca), no už som to nechal tak a čakal kým to samo praskne. V tomto prípade môžem povedať, že to že vred praskol som si asi ani raz nevšimol, všimol som si to len vďaka zaschnutému hnisu... potom som to už len poriadne vytlačil a mal som po probléme. O nejakú dobu nato sa mi však spravil nad konečníkom taký vredisko, že som musel ísť k chirugovi a ktorý do oblasti zaviedol dren. Potom som chodil asi každé dva dni a niečo s tým robil, asi menil dren či čo. No a po tomto sa mi už nad konečníkom vredy neobjavili, no myslím že by to mohlo súvisieť s vriedkami ktoré ma trápia aj teraz. Raz som s tým bol u doktorky (myslím vredy pod pazuchou) no tá mi poradila iba akúsi masť ktorá veľmi nepomohla. Momentálne pod pazuchami ani pri genitáliach a slabinách nemám žiadne, no je otázka času kedy sa vrátia.

Moja životospráva je - dalo by sa povedať - veľmi zlá. Málo pohybu, nezdravá strava neustále sedenie za počítačom, trpím miernou nadváhou, fajčím veľa cigariet (asi krabičku denne)2-3x do týždňa pijem alkohol, som aktívny užívateľ marihuany. Môžem však povedať, že o svoje telo sa starám, dodržujem hygienu naozaj svedomito, mám pravidelný sexuálny život.

Vredy strašne trápia mňa aj moju priateľku (nie že by ich ona mala ale trápi ju to, že ich mám ja). Mňa by nehnevalo tak veľmi to, že ich raz za čas musím zniesť a vytlačiť, na to sa dá zvyknúť, najviac ma však trápia tie spomínané jazvy, ktoré po nich vznikajú. V slabinách bližšie k bedrám (kde mám oblečený pás nohavíc) sú dokonca vyrazne tmavočervené a pokožka je tam veľmi tenká.

Preto vás prosím o radu ako sa zbaviť týchto vredov a hlavne jaziev. Veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek pomoc.

A ospravedlňujem sa zaradenie do kategórie "Choroby všeobecne", no neviem kam inam to zaradiť.

Prajem príjemný deň

vitavi

Cez vriedky sa ti vylučujú prebytky hlienu, hnisu a tuku, ktoré prijímaš v hlienotvorných potravinách.
Nevhodné tuk, sladkosti a biela múka sú zdrojom pre ich tvorbu. Vyhýbaj sa hlavne všetkým mliečnym výrobkom a mlieku, živočíšnym tukom, okrem rýb a "rastlinným" margarínom a maslám.
Ložiská ti ohrozujú močovopohlavný a lymfatický systém.
Ak neurobíš nápravu, stav sa bude zhoršovať a prídu vážnejšie problémy.
Stravuj sa kvalitnou stravou s dostatkom vlákniny a minerálov, prevažne obilninami a zeleninou, strukovinami a vynechaj povzbudzujúce a otupujúce látky, a sladkosti, ktoré ti spôsobujú zápaly. Budeš sa cítiť sviežo prečistíš si nielen telo od hlienov, ale najmä hlavu. Budeš mať chuť sa hýbať a byť aktívny na čerstvom vzduchu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vriedky v oblasti podpazušia a genitálií - Fórum - ZDRAVIE.sk