Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Sukromny neurolog NITRA

kabel

co sa tyka tehotenstva, tak problemovy je ten timonil, ten ma teratogenne ucinky, aj ked poznam pacientku, ktora na monoterapii timonilom porodila uplne zdrave dieta intelektualne velmi nadane a bystre.. treba sa obratit na neurologa s tym, ze planujes babatko a on by na zaklade tvojho zdrav. stavu vypracoval vhodnu liecebnu schemu. V kazdom pripade to vsak treba naplanovat, uzivat vysoke davky kyseliny listovej (oboznam aj gynekologa s tym, ze mas epilepsiu), ale najprv sa treba zastabilizovat na novej liecbe.

Hlozáková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na najnovšie metódy liečby a zákroky pri epilepsii.
Som pacientka ktorej diagnostikovali v 7rokoch epilepsiu.Teraz už som 28ročná a som nastavená na lieky Timonilretard600mg,Levemed250mg,Topimark 100mg.Bola som naposledy hospitalizovaná v 18r.
Typ záchvatov mám kŕčovité pravostrannej strany.Záchvat my trvá 11až 15sekund. Záchvat mám v spánku 6.9mesiacov sa pomočujem.Záchvaty mávam pri splne, stresových situáciách.Mesačne mávam tak 2.Najviac som mala 6.
Delím svoje epileptické záchvaty na také 2 kategórie:
1. malé tie 11až 15sekundové + pomočovanie. Tu som a viem všetko.
2. veľké pri ktorých nie som pri vedomý a ten trvá 1,5 až 3min.
Ale obrátila som sa aj zato na Vás lebo túžim byť aj ja matkou raz ale bojím sa ako by to pôsobilo na to bábätko.Aj keď viem že ja mám lieky ktoré by sa museli zmeniť na iné aby tam neboli tie škodlivé látky ktoré by škodilo plodu.Ale čo ak by som mala už zmenené lieky ale čo ak by som dostala záchvat veľký je vtedy ohrozený plod je to veľké riziko ak ja nebudem mať menší prísun kyslíka.
Ďakujem s pozdravom slečna Andrea Hlozáková

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sukromny neurolog NITRA - Fórum - ZDRAVIE.sk