Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hrudníka vľavo

Príspevok v téme: Bolesť hrudníka vľavo
daniel-12

Doprý deň . Som 19 ročný chalan ktorý chodí dvakrát týždenne do posilky čiže nie som kosť a koža . Meriam 178 cm a vážim 72 kg. Pred 4 dňami som ležal na chrbte na posteli a moja priateľka mi sedela rozkročená na hrudi . Priateľka váži 85 kilogramov. Odvtedy si cítim akoby jedno z ľavých rebier a pri dotyku toho rebra cítim bolesť. Pri dýchaní bolesti nemám. Bolesti nepociťujem ani pri smiechu , kašlaní, kýchaní. Každý deň si odvtedy meriam tlak a pohybuje sa približne v hodnote 128/85 .
Dnes mi však merala tlak lekárka a u nej som mal 186/88 . Doktorka ma popočúvala a zhodnotila že mám dýchanie v poriadku (čisté) . Rebro mi však neohmatala len povedala že je to normálne pri takej záťaži. Chcel by som sa vás opýtať či by som predsa len s tým nemal ísť na rontgen . Či to nemôže byť zlomené alebo prasknuté a po prípade čomu by som sa mal vyvarovať kým to je také citlivé. Za odpoveď vám pekne ďakujem.

0vecka

co viem tak so zlomenenym rebrom sa aj tak nic nerobi takze je to uplne jedno... daj si oddych kym ta bolest neprejde

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hrudníka vľavo - Fórum - ZDRAVIE.sk