Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s priberaním

Príspevok v téme: Problém s priberaním
Sarušška

Mám 19rokov, 177cm a 51kg. Už od 15-tich som na tejto rovnakej váhe a nedarí sa mi pribrať. Stravujem sa pravidelne 5x denne, nejem málo. Navštívila som len lekára, predpísal mi dáke tabletky po ktorých som síce pribrala, ale keď som ich vysadila váha sa zase vrátila.Lekár mi stále tvrdí že je to genetika. Som už naozaj zúfala, za svoju postavu sa hanbím. Vie mi niekto poradiť ? Ďakujem za rady.

odpovedam

Musis budovat svalovu hmotu, inak nepriberies. Zacni posilovat, ale bohuzial musis zacat zhurta - nic pod 15-20 kg nedvihaj. S malymi vahami nepriberies. Je mozne cvicit aj s vlastnou vahou, ale pojde to pomalsie. S tym vsak suvisi aj strava - treba jest dostatok bielkovin a sacharidov - u teba je to priblizne 125g bielkovin a 190g bielkovin na den. Nastuduj si nieco o posilovani a strave k nemu urcenemu. Ale bez cvicenia naozaj zdravo nepriberies.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s priberaním - Fórum - ZDRAVIE.sk