Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predkožka pri sexe

Príspevok v téme: Predkožka pri sexe
VydesenyMladik

Zdravím, mám taký problém. S partnerkou sa pomaly chystáme na prvý sex a ja mám taký problém s predkožkou, že je zrejme trocha zúžená. Žaluď viem dať za predkožku len na takých 70% a bojím sa, že pri vniknutí do pošvy by mohol nastať nejaký problém. Pri masturbovaní žiaden problém nemám.

VydesenyMladik

Ja mám ten problém, že žaluď je takou nejakou "čiarkou" prirastená ku koži a 100% stiahnuť žaluď mi ide iba na pravej strane... Ale inak je koža na penise dosť v pohode, pri masturbovaní môžem hocijak rýchlo a nebolí vôbec nič.

sas

to je zúžená predkožka, skús si dať na to nejaký krém alebo olejček a stiahnuť pomaly za žalud aj pred sexom, prípadne si daj aj horúci kúpeľ predtým, pei sexe ťa to inak môže dosť bolieť

VydesenyMladik

Partnerka o tom vie, videla to... ja si osobne myslím že to nebude problém, tak dúfam že pri našej premiére to nebude nejaké fiasko a mňa to bude bolieť viac než ju.

dennis

Ak nevyskúšaš, tak nebudeš vedieť. V prvom rade sa o tomto "probléme" musíš porozprávať so svojou partnerkou, ak je to len to jediné, čo ťa na tom všetkom trápi. Ak je tá pravá, tak to pochopí.
Počas sexu zistíš, či ti to robí nejaký problém, alebo nie. Treba to len vyskúšať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.