Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Facebook

Buffyna

Ide o to, čo tam nájdeš, ak tam nájdeš dôkaz o tom, že ťa podvádza, to by som riešila. Ale ak to sú iné, jeho súkromné veci, ktoré nezasahujú normálne do vášho života, len sa pousmej a choď ďalej.

mojpohlad

Ved ho nechaj fotit ak chce. A nechaj ho nech si pise s hocikym ! Ty ho vlastne chces ukratit o jeho slobodu, sliapes po nom a nenechas ho dychat. Len preto ze si majetnicka, ziarlis a chces ho vlastnit - mat pod kontrolou to, co robi a s kym sa stretava.

Ak nie si schopna prijat jeho chovanie, tak s nim skratka nebud a najdi si cloveka, pri ktorom budes mat pocit ze ti nijak neublizuje svojimi aktivitami. Najdi si napriklad nejakeho introvertneho samotara ktory sa nestyka s ludmi. To budes mat stopercentnu istotu, ze ta s nikym nepodvadza a nebudes musiet hackovat hesla, kontrolovat SMSky a tajne ho sledovat :D :D

MultiLevel

No Kika, tazko ti poradit, kedze ani nikto z nas nemozeme tusit, ci je za tym len obycajna praca alebo cosi viac...Kiezby bol aspon k tebe uprimny, aby si sa mu nikde hrabat nemusela.
Mna by zaujimalo preco musi byt s tymi zenami v kontakte? Co este spolu riesia po tom, ako pre neho praca konci...hmm..Povedal ti uz k tomu nieco? Ak si sa ho teda na to pytala..

Agnes998

Najskor si ujasni co tam vlastne mozes najst, ci to chces vediet a ak ano, co urobis ked zistis co nechces zistit. A podla toho sa zariad. Ked mu tam chces snorit tak tam snor. Ak zistis, ze ta neklame, aspon ta to ukludni. Ale musis byt pripravena aj na to ze co urobis, ked zistis tu horsiu variantu.

Kristinkita_1

Ťažko povedať. Proste musí fotiť aj ked to nie je zakázka, aj ked vie ze mi to vadí.

A následne nato, je s tými (nehovorím ze so vsetkými) v kontakte.

Proste si píse, volá, potom uz len opat vidim polonahé fotky.

Profesionalna deformacia? Neviem.

MultiLevel

Kika a ako vies, ze mu nestaci, ak mu ty hovoris aky je skvely, najlepsi, a ze to chce pocut aj od inych zien? :)

lol landia

renča...
ty si fasiticky psychopat, ze kto nema co skryvat, tak ukaze aj vaginu?
ukazes mi ju ? daj foto...
fujtajbl...

sukromie sa ma respektovat, vzdy a vsade.. plati u nas mimochodom prezumcia neviny, ty si proste brutalny psychopat alebo zlatokopka, tebe by som neveril ani za boha.. fuj!! hnus zena..

PS: nemam problem svoju zenu zatiahnut do najtemnejsich kutov mojich tajomstiev, ale nie psychopatisticke vtierky co za chrbtom mi lezu do mailov atd

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Facebook - Fórum - ZDRAVIE.sk