Facebook

Kristinkita_1

Brali sme sa. A z lásky. Rozumieme si.. Všetko robime spolu. Sport, kultúra, volný cas....
To ze si musí mastiť ego... nato nemám odpoved.

Kristinkita_1

Maoam zdravím Ťa, ako sa darí?
Ano, je to stále ten istý. :)
Summa summarum máme pekný vzťah. Len jednoducho on si musí stále písať s dievčatami. Mne len povie ze ide o prácu ...
MultiLevel - áno "pozná" ma, pretože sme si písali aj súkromne. Preto to pamätanie.

Kristinkita_1

No, počujte, všetci moralisti, aj tí, ktorí sa na strane mojej ;)
Je to komplikovaná vec, a už viackrát som tomu môjmu povedala, že keď chcel točiť so ženou, nemal si brať mňa. To heslo som "vyhekovala" :D hned po prihlasení som sa odhlásila, a viac som mu tam nevošla.
Ano, aj ja zastávam názor, že je to jeho súkromie. On mi do môjho môže vliezť kedykolvek, ja nemám s tým problém.
Horsie je to s ním. Podotýkam, že ja ho z nevery neupodozrievam. Je to dobrý manžel, venuje sa mi... LEN musí mať stále pocit, že je ten naj. A nestačí mu názor vlastnej manželky.
Myslím, že veľká väčšina z vás nemá skúsenosti s profesionálnym fotením, modelingom... On vedel, že si nemôže vziať žiarlivú ženskú, ale tolerantnú... Totiž vypisuje mu kdekto. Dievčatá chcú byť hlavne krásne, inteligencia a múdrosť im veľa nehovorí. No a sú typy, ktoré to potrebujú počuť od fotografa. Fotí aj akty, polonahé, telá sú prehodené len plachtou a pod. Ja ho rešpektujem, dôverujem, ale sú prípady, kedy cítim že niečo nie je v poho.

.... a tak som sa rozhodla to zistiť, len keď už mám klúč, neviem či ho mám použiť, alebo sa robiť dalej ze je vsetko ok.

Zatial som dáma,nie hysterka. Čas ukáže. No jeden chybný krok a pôjde do betónu.

MultiLevel

Maoam, chapem, ale na zapamatanie si ludi, co tu neprispievaju pravidlne si potom sikovna :)
A vidis, teraz vdaka tebe som vyhrabala staru Kristinkitinu temu a hned ma clovek na to iny pohlad...Nuz, zvedava som, co nam dievca odpise :)

Maoam

MultiLevel - na niektorych ludi ano :-) a ak sa prihlasia pod tym istym nickom po case, nemam problem s pamätou, ak mi niecim v nej utkveli a ano, z tej temy si ju dobre pamätam :D.
Aj teba si pamätam z viacerych tem. Proste su ludia, ktorych si vsimnes, inych nie.

MultiLevel

Maoam, ty tu mas az takyto prehlad? :D no klobuk dolu :D Ja si nepamatam, do akej temy som pisala pred dvomi mesiacmi....

Maoam

Kristinkita1- pekne ta vitam spät na fore, pozname sa z vyse roka starej temy :-).
Mam na teba jednu otazku, viem, ze si chudla rok do svadby, partnera si mala toho isteho uz dlhsi cas, vedela si teda, do coho asi ides - nechcem, aby to znelo blbo ani sa ta nechcem dotknut -ale preco si si ho potom vlastne skutocne brala? si kus krasnej inteligentnej baby, ktora ma na viac... to ho tak milujes alebo?

Mima.89

MultiLevel a ako potom bude vedieť či jej povedal pravdu alebo nie? už raz jeho fb otvorený mala no nepozrela sa tam, takže mu tam nechcela snoriť. Lepšie je sa presvedčiť ako robiť zbytočne hysterické záchvaty. A ešte jedna vec, to nieje jej priateľ, ale manžel,takže rozísť sa to nieje také jednoduché.

MultiLevel

a naco to je dobre? Az zistis, ze je vsetko v poriadku, tak uz tam NIKDY nevstupis a budes mu bezhranicne verit? Ak je chyba v tebe, tak to podla mna nikdy robit neprestanes. Ak mas podozrenie, pytaj sa jeho a ziadaj uprimnost...Ak ta uz v minulosti oklamal, tak by si mala zvazit, preco s nim vobec si. Mylit sa je ludske, krasne gesto je aj odpustit...lenze ty pises, ze ta uz viac raz oklamal...To potom naco je taky vztah?
Na ten FB mu ani nechod. Posad si ho k sebe a pokial ti nepovie pravdu v tom, z coho ho teraz obvinujes, tak ho nechaj...

Hrac

Taku partnerku, ktorej by som sa bal otvorit FB s podozrenim, ze tam najdem nieco, by som nemal ani chvilku ;) naco taky vztah