Ovocné/zeleninové sťavy

OVOZELA

Áno mam takze nabuduce dam tie pomarance , ale este tie ovocne ako tak zvlanem ale ako zleninove kombinacie ja neviem .. tam ma napadna iba nieco s cvilkou zazvorom mrkvou .. ? To si neviem rady pretoze vsade sa to miesa s ovocim a to neviem ci je ok

GoFruit

Aha takz3 mas asi odstredivku?
V kazdom pripade zaklad musi vzdy byt pomarancova alebo jablkova alebo hruskova stava proste stavy ktore su naozaj tekute a potom do nich mozes pridat co chces.

OVOZELA

V odstavovaci , najprv som vsetko ocistila osupala takze to islo dobre, len to bolo velmi huste.. ano stavu proste chcem to mat na cely den aj v praci so sebou a preto hladam vhodne kombinacie

GoFruit

Ovocie mixuj len s listami alebo rajcinami. Kaki dost zahustuje stavy takze potrebujes to zmixovat s vela stavou napr pomarancovou. Das napr 3 kaki a tolko pomarancovej stavy aby boli kaki v mixeri pokryte a este viac. Vtedy to budes mat tekute. V teme vitarianske dennicky mas super vela kombinacii ktore si robim. Ale zaklad je pomarancova stava alebo voda. Ale nechapem moc teda ci ti ide o stavy aebo smoothies lebo stavy sa robia odstavovacom ako jablkova stava a to co pises si zrejme robila na mixeri nie? Neviem si predstavit odstavovat kaki to je nemozne.