Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rhinoplastika a septoplastika - priebeh

Príspevok v téme: Rhinoplastika a septoplastika - priebeh
blablar

Ahojte, o tri tyzdne idem k Dr.Cervenovi na plastiku nosa, mam krivu prepazku a maly hrbcek, nos je vyboceny do strany. Chcem sa spytat ci je tu niekto, kto mal nos podobne, teda ci mu upravovali aj prepazku + ze ho nemal iba s hrbom ale aj nesumerny do stran.
Zaujimaju ma skusenosti s tymto konkretnym typom problemoveho nosa, na plastickom chirurgovi nezalezi, skor by som uvitala informacie o tom, ci to bolelo neznesitelne, ake boli tazkosti po operacii, ci sa casom nos nezdeformoval znova atd.

Dakujem

denisadenaaa

chcem sa ešte opýtať, kde sa zavádzaju umrtvovacie injekcie v nose ci iba z vonkajsej casti nosa alebo aj z vnutornej a ci su bolestive?

deniii

Caute, chcem sa popýtať aká je cena rhinoplastiky nosa ked mam hrbol menší a spicku by som chcela zmenšiť,a c je lepšie v lokalnej anesteze alebo celkovej,ci to je bolestive pocas operacii aky je rozdiel medzi lokalnou a celkovou anestezou, lebo ja mam astmu a neviem ci by sa dalo aby som bola v celkovej anesteze, mam strasny strach pri pomyslení na tu operaciuale mne az moc vadi to aky mam nos a kto je taky dobry chirurg

Denii

Caute, chcem sa opýtať,mám astmu a keby chcem ísť na operaciu nosa tak asi radsej v lokalnej anesteze aj ked najradsej by som v celkovek anesteze a bojim sa uz len pri pomeyslení na tu operaciu ale som dost nespokojná s nosom mam hrbol menší a spicku taku vacsiu trochu ze ci to je lepsie v lokalnej ci to neboli alebo lepsie v celkovej

blablar

vsetko dokopy cca 1500eur, 1460 operacia, 20 konzultacia. Uz som citala viacero podrobnych prispevkov o operacii, ale vacsinou slo o upravenie orlieho nosa, preto zhanam aj taketo specificke info.

zuzankaBBA

ahoj neviem ti poradit lebo aj ja sa chystam presne na takuto kombinovanu operaciu... mohla by si mi povedal kolko ta to vsetko vyslo financne?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rhinoplastika a septoplastika - priebeh - Fórum - ZDRAVIE.sk