Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Buduca svokra a snubencova sestra

Príspevok v téme: Buduca svokra a snubencova sestra
mischel267

Dobry den, prepacte, ale chcela by som sa poradit. som zasnubena, svoju polovicku nadovsetko milujem, 3 mesiace sme zasnubeny. tento rok budeme mat svadbu, no v poslednych tyzdnoch intenzivne uvazujem o tom, ci vobec je to spravne. Pred dvoma mesiacmi som sa rozhadala s jeho sestrou- dvojickou. Ich mama strasne pri nich drzi a podporuje ich surodenecky vztah a nadvysuje ho nad ten nas spolocny. V poslednej dobe mam pocit ze viac drzi pri mame a sestre ako pri mne a ked si vypije zacina byt ku mne na casy velmi naladovy. Ma to zmysel vobec sa brat? neskutocne ho milujem...dakujem za nazory

woo

no, ja mam na to iny nazor...u partnera su dolezite priority, ak mu je prednejsia sestra, tak bude prednejsia aj po svadbe. a beries si aj celu jeho rodinu, akokolvek ti to teraz znie neuveritelne. a nieco o tom uz viem.

Carny

Postav sa k tomu ako dospelá žena. Miluješ ho? Tak miluj aj tých, ktorých miluje on. Pokús sa to urovnať s jeho sestrou - to nejako zvládneš. S ňou predsa žiť nebudeš.
Nenechaj si rozbiť pekný vzťah kvôli jednej hlúpej hádke.
A kvôli jednej hlúpej hádke nepochybuj o priateľovi - ak máte lásku, váž si ju!

nena1985

Ja si myslim,že pokial ho miluješ aj on teba tak prečo nie,ale sa sním porozpravaj o tom,že ti to vadi,že ty chceš,aby viac držal on stebou veď vy dvaja budete spolu žiť nemôže viac držať s maminou.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Buduca svokra a snubencova sestra - Fórum - ZDRAVIE.sk