Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alternatívna liečba pluc

Príspevok v téme: Alternatívna liečba pluc
vranisko

Ahoj. prekonala som liecbu nespecifickej bronchopneumopathie (po prekonani bronchiolitidy a pluc.chlamydii)Liecba bola Prednisonom (20mg) a inf.Solumedrolom 500mg.(tuto liecbu som absolvovala opat po niekolkych rokoch). teraz mam opat pocit,ze stav sa mi zhorsuje (zadychavanie).
Kedze uz odmietam kortikoidy-kt. iba utlmia a choroba opakovane prepukne.
Zacala som si davat skorocel-caj,sirup (domaca vyroba),vytazok z kapucinky a oreganovy olej.
Viete mi poradit nejake dalsie vhodne pripravky? mate s tym niekto skusenost.

vranisko

ni-ka dakujem,pokukam sa po tom...viem ze isty cas o tom pisal aj damian (ci rng?)len som tomu moc nevenovala pozornost...

vranisko

ok. poprosim prispievat iba k teme...to,ze mam brat prednison a pod.rady ,tak o tie nestojim.hladam alternativu,a ked neviete poradit (KABLICA),tak prosim nepiste.Nedala som sem otazku ci mam alebo nemam brat kortikoidy.

vranisko

Pani Albertovu nepoznam...skusim pozhanat na nete.Pisala som este nejakemu doc.chreňovi mail,tak uvidime ci poradi.Ale aj tak vdaka za info.

Quiik

Neviem či by som sa odvážila liečiť si takýto problém sama. Nemala som síce chlamídie ale rovnako ako ty mám za sebou kortikoidnú liečbu a tiež utlmila len na čas. Potom som vyhľadala pani Albertovú a dala ma do poriadku. Určite si o nej aj ty počula, ju netreba predstavovať.Či už by to bola ona alebo iný prírodný terapeut, ale rozhodne by som sa byť na tvojom mieste zverila do rúk odborníka.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alternatívna liečba pluc - Fórum - ZDRAVIE.sk