Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zbaliť kamoša?

Príspevok v téme: Ako zbaliť kamoša?
Buffyna

Mám problém, asi ako mnoho iných žien, spoznala som jedného chalana, boli sme spolu vonku na rande, v kine. Celý čas, počas filmu ma bozkával, dotýkal sa ma, hladil ma po ruke, stehne, vlasoch, tvári. Neustále sa ku mne nakláňal a pod. Nevravím, že som to nechcela, naopak chcela a dosť. Sadla som mu na lep a potom som sa aj ja k nemu vkuse túlila, aj vonku. Ale ako som prišla domov, večer sme si písali a napísal mi, že nie som jeho typ, že som úplne na opačnom konci jeho typov a berie ma ako kamošku. V priebehu času som zistila od neho, že sa mu páčim, priťahujem ho (naozaj chémia tam bola silná), ale nie som jeho typ, vraj si so mnou nevie predstaviť vzťah. Zdá sa mi, akoby sa ma zľakol. Snažila som sa byť iniciatívnejšia, lebo on je veľmi submisívny a introvertný. Neviem ale už ako ďalej. Má ma rád ako kamošku, on má snáď tisíc výhovoriek prečo by to nemohlo fungovať, myslím, že sa bojí záväzkov. Ako sa dá takého chlapa zbaliť? Mám s ním naďalej hrať sexuálnu hru, ale naživo byť odmeraná a nepustiť ho ďalej? Alebo to mám naopak skúsiť cez posteľ? Cez čo sa skôr chytí? Má s tým niekto skúsenosti? Prosím, píšte čo najrýchlejšie sa dá, zajtra s ním mám ísť von.

Buffyna

Ja som príliš opatrná, než by som až takto padla na hubu. Ak to tam nevidím ani časom, ani ak by som mu dovolila zájsť neviem ako ďaleko, tak zvyčajne aj mažem zo života. Stále sa v ňom nevyznám. Zdá sa mi, že príliš premýšľa hlavou, že sa bojí záväzkov. Pri témach manželstvo a deti (narazili sme na to náhodou) mal ozaj divné názoru v štýle "každý deň počúvam v robote kolegu o tom ako sa sťažuje na svoje deti, pokiaľ sa dá predísť problémom, tak sa im vyhýbam", takže preňho sú deti problém, ktorému sa treba vyhnúť a pod. Je veľmi nevyzretý, introvertný, submisívny chlapec, ktorý snáď nikdy nemal vzťah. Preto asi ani nechápe všetko okolo toho a zrejme ho okolie zbytočne straší aké sú to veľké záväzky. Uvidím, či sa to nejako časom vyvinie. Ak nie, tak časom ho dáko vyhodím zo života snáď. Ale zatiaľ spolu stále komunikujeme. A posledné dni sa mu už prvá ani neozývam, ale on sa ozve prvý. A často mi posiela pusinky (áno viem, sú virtuálne, ale aj tak).

TinaM

Ja som si vzdy myslela (aj moje okolie ma povazovalo) za velmi vyspelu (emocionalne a psychicky), rozumnu osobu s adekvatnou sebauctou...az som sa totalne zblaznila do jedneho chalana , pri ktorom som zazila moje osobne bez-sebauctove dno (skusal na mna vsetko od toho, ako sa neciti na vztah az po nechapavy vyraz tvare, ked som mu povedala, ze sme sa asi nepochopili, ked si mysli, ze spolu spavame preto, lebo nas bavi sex a je to bez emocii). Trvalo to par mesiacov, ale nikdy si neodpustim, ako som sa spravala (ako typicka sprosta naivna hystericka pipina). ALE! asi ziadny "vztah" ma tak nepreplieskal a nevychoval, ako prave tato skusenost a verim tomu, ze keby som to nezazila, nikdy by som nebola tam, kde som teraz. Cize zaver-tiez som musela padnut na hubu, ale teraz som za to vlastne vdacna :)

Fleur-de-lis

horšie je, keď sa človek nenaučí ani na vlastných chybách. Máš pravdu, veľa ľudí musí padnúť, kým sa poučí alebo prijme radu. Snáď táto dievčina bude z tých múdrejších, aj keď asi nie hneď.

TinaM

Fleur, obavam sa, ze k "prebudeniu" musi kazdy dospiet len sam. Ach, keby som ja mala v hlave to, co mam teraz, usetrila by som si v minulosti veeela slz a zachranila hrdost (pred niektorymi ludmi, aj sama pred sebou). Ale hold, clovek sa uci asi naozaj len na vlastnych chybach :)

Fleur-de-lis

sebaúcta ti niečo hovorí? A rešpekt voči rozhodnutiam druhých?
Dievča, neviem, či to máte z tých seriálov alebo čo, ale si na najlepšej ceste ako neuspieť čo sa týka serióznych úprimných vzťahov. Ak chceš len zábavu, ktorá ťa nechá prázdnou a zranenou, no tak pokračuj.
Nechcem ťa uraziť, len prebudiť časti mozgu, ktoré majú dovolenku :P

TinaM

Ja nechcem tvrdit, ze je to marne. Len pisem z vlastnych skusenosti. Nestretla som chlapa, ktory by mi povedal, ze je domotany, ze nevie co chce, ze sa na vztah neciti (alebo podobne motuzy) a potom by z toho bol vztah. A to sa mi niekolkokrat stalo, ze uz som si myslela, ze je len krocik od vztahu, dokonca ja som sa aj zalubila a po tychto slovach (myslim, tie motuzy) to vzdy islo dolu vodou, nech som robila cokolvek.

Buffyna

@TinaM: Do postele ma ešte nedostal a síce tam boli nežnosti, chcel by ešte a určite by chcel aj tú posteľ, veď je to predsa len chlap. Čo viem, tak inú nemá, je introvert, von veľmi nechodí, v BA nemá dáko kamošov, lebo sem prišiel za prácou. Celé vianočné sviatky sme spolu komunikovali, nemal kedy hľadať inú. Keď som sa mu neozvala ja, ozval sa on mne a keď sa on neozval, ozvala som sa ja. A uňho je to skôr také, že on nevie vlastne čo chce. Častokrát mi aj povie, že je domotaný zo mňa.

Buffyna

@juh_sk: Ďakujem, to isté si myslím aj ja, že hrať sa na nedobytnú nie je dobrý nápad. Možno tak na jeden večer, že by som mu pomalšie odpisovala, čo občas aj robím, ale preto, že som niekde mimo. No, zatiaľ sa snažím nebyť lepidlo. Ak spolu komunikujeme, vzájomne máme problém ukončiť to a ísť spať. Ono my si dosť rozumieme, nehádame sa, jediný dôvod, čo mám pocit, že ho odrádza, že som mu v nejakej debate povedala, že jasné, že chcem mať v budúcnosti deti a on ich nechce, alebo skôr nevie či chce, ale že teraz určite nie, a možno ani v budúcnosti. Je pomerne nevyzretý, na to že má 25 rokov, ale to, že chcem raz deti neznamená, že ich chcem do roka. Neviem, čo ho tak odrádza,príliš premýšľa hlavou. Viem, že chlapi, najmä technici takí sú, ale toto mi príde už príliš. Všetko je o tom, že len samé "čo ak hento a čo ak tamto", miesto toho aby niečo skúsil, len polemizuje. Pretom príde akoby sa bál vzťahu. Ďakujem inak za rady. ;)

me and me

mne sa najviac pacia postavy horolezcov (su tak super slachoviti a silne ruky maju), potom bikerov a tanecnikov - cohokolvek (ale mnohi posobia tak zzenstilo a to sa mi nepaci, ale postavy maju super). svalnatych nafuknutych chlapcov z posilovne tiez nepovazujem za pritazlivych. hocaky pravidelny turista, bezec ci drevorubac ma krajsiu postavu. skratka najviac sa mi paci, ked je vidiet, ze ma svaly z prirodzeneho zmysluplneho pohybu, je rovnomerny a sumerny az slachovity, to je pre mna najatraktivnejsia muzska postava, ale sto ludi sto chuti, vsakano

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zbaliť kamoša? - Fórum - ZDRAVIE.sk