Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam chodite

Príspevok v téme: Kam chodite
dikobraz

Otazka pre zenske pohlavie..dnes som si bol zacvicit vo fitku napocital som tam 22chalanov a v zenskom oddeleni 1 starsia pani co poznam ma 62rokov behala na beziacom pase,trosku som sa tak zamyslel, sakra co robia doma mlade baby???,idem na plavaren sami chlap zopar zien vyssieho veku okolo 40rokov mlada baba ani jenda,chodievam na stadion sa korculovat vacsinou 13rocne dievcata alebo rodiny s detmi,baby od 20 do 30 asi tak dve,cez leto kolieskove korcule vacsinou zeny v starsom veku,tiez sa na tej trase behava..ked som chodieval pre byvalu ,chodievala na zumbu dost to frcalo ale 80percent sa tam natriasali zeny od 30 do 50rokov..raz zacas sa chodievam prejst zo psom do prirody vacsinou stretnem panicky,alebo bezcov v starsom veku..zijem v 35tisicovom a je to dost smutne ako mlade baby doma hniju pri socialnych sietiach poriadne uz nikto ani von nechodi kazda sa len stazuje..je to dost smutne ze kam to vsetko speje ..clovek ma dnes problem aj spoznat normalne dievca..nechcel som nikoho urazit len sa pytam zien ako to vnimaju..mne to pride ze strasne zeny zleniveli..

nazormuza123

zijem na dost remote location.
preto rozmyslam ze obetujem jednu prazdnu miestnost na vlastne fitko, ved zariadenie sa mi splati tak za 100-200 navstev, cize za 1-2 roky..
ale na rukach ma nenosia, len si prenajimam cele fitko pre seba.

dikobraz

nazormuza123....to kam chodievas cvicit ked ta hodina stoji 40eur goldsgym?? ved to ta za tu cenu musia na rukach nosit :D

kasiopeia

Prid k nam tu ich stretnes kopu. Behaju na plavaren chodia na byciklovat korculovat tenis hrat a ja chodim aj na pilates aj aerobic a tam ich je tolko ze je problem sa v telocvicni zmestit. Obcas zajdem s kamoskou do posilovni a tam ich je tiez dost aj takych cez 40 rokov.Je pravda ze viac ako 50 % sloveniek trpi nadvahou az obezitou ale aj tie chodia cvicit len sa nekontroluju v pazravosti ako ja.:D Ale aspon sa snazim zhodit tie nadbytocne kila.

vicky_025

tak je pravda že nie každé mladé dievča cvičí, najmä ak je momentálna zdravá a štíhla, tak to nevníma ako potrebu.
ale hneď to tak odpísať, že takmer všetky, to zas nie :)
ja napríklad do fitka nechodím, pri nejakom cielenom cvičení mám radšej súkromie. A keďže mi netreba nejaké špeciálne zložité stroje, tak načo za to aj platiť ;). Jógu cvičím taktiež doma, vtedy sa viem najlepšie sústrediť. Pri behu som si tiež doteraz vždy vybrala také miesta, kde nie je tak veľa ľudí. Rozptyľuje ma pocit, že sa na mňa niekto díva, je mi to mierne nepríjemné.
Veľa dievčat čo poznám sa venuje behu, jazde na koni, tanečným krúžkom, alebo cvičia samé doma a podobne.
Ale je pravda, že nie vždy sa to aj stíhať dá. Počas školy si tiež nenájdem nejak veľa času, hlavne ak mám každý deň niečo plus ešte brigáda, aby som vôbec mala ako fungovať a podobne :) a viem že veľa iných ľudí je na tom podobne..

kafe

dikobraz, ja som si podobnú otázku kládla tiež. Chodievala som s deckami na kone a zatiaľ som všade (3 ranče) našla len mladé baby. Ak som stretla v prírode niekoho na koni, boli to väčšinou baby, maximálne baba+chalan. Tak si ma upokojil :) že s chalanmi to neni až také zlé. Dík.

nazormuza123

a to ze nemaju prachy na posilku, prosim vas, mna 1 hodina stoji 40eur v posilke, takze to len napriklad, ze aj ked je to nesutocne, da sa to, treba ale MAKAT.. nech sa hanbia za taky nazor.. to je lenivost, a zdvihat zelezo je to najjednoduchsie co sa da, lenze potom stupa aj cena jedla (u mna tak na 1000e mesacne) a v neposlednom rade aj vela vela hodin na spanok a to uz sa kupit neda.
cize bezny clovek do posilky chodit ani nemoze, neni mozne pracovat 8 hodin bez moznosti normalneho stravovania a potom naberaj svaly.

cize namiesto 1200eur mesacne je riesenie ake? no ake? ist pracovat ako drevorubac.

treba mysliet kreativne a out of box, ludzeeee

nazormuza123

me and me

svaly z posilovne nie su prirodzene, aj ked nesype a nepcha sa maltodextrinom a to z dovodu, ze robotnik ako drevorubac pracuje s ovela vacsou skupinou svalou ako nejaky sinkar co robi hore dole tri krat do tyzdna..

nazormuza123

nazorzeny123

pilates, joga je 50 na 50, cize nie.
zenskych fitiek je malo
asi len 1 z 10 zien co poznam sportuje, takze moc nemachrujte ;)

nehovorim ze su lenive, ale nechodia tam, to je jedno, skor si myslim, ze take mlade zeny bud pracuju cely den alebo ich niekto zivy (rodicia, ved co neurobime pre dcerenku alebo chlapik na BMW)

paradoxne, stretavam viac zien ako muzov, MHD je sama zena (a par typkov co nemaju na auto peniaze alebo nervy), nakupne centra sama zena, obchody sama zena, pokladnicky, mlade zeny, pekne zeny, casnicky, letusky, a podobne povolania

ale pravdou je, ze aj malo mladych chalanov vidim a to aj v posilovni !! a to navstevujem dost posilovien a joga/pilatesov..

podla mna, 4 z 5 20-30rocnych mladikov studuje a potom sa strati v praci od 9 do 5, cize.. kazdy sa zasiva ako len moze.. a to uz maju 30, cize preto nikde nevidime 20-30.

ale na obhajobu zien budem realny a objektivny.

vies preco ich nevidis? lebo brutalna majorita chlapov rovesnikov su debili, cize zenam sa uz neoplati ist von.

vsimni si, aky je pomer zien a muzov tu na fore a pochopis.

me and me

mne sa najviac pacia postavy horolezcov (su tak super slachoviti a silne ruky maju), potom bikerov a tanecnikov - cohokolvek (ale mnohi posobia tak zzenstilo a to sa mi nepaci, ale postavy maju super). svalnatych nafuknutych chlapcov z posilovne tiez nepovazujem za pritazlivych. hocaky pravidelny turista, bezec ci drevorubac ma krajsiu postavu. skratka najviac sa mi paci, ked je vidiet, ze ma svaly z prirodzeneho zmysluplneho pohybu, je rovnomerny a sumerny az slachovity, to je pre mna najatraktivnejsia muzska postava, ale sto ludi sto chuti, vsakano

Lulu2011

no tí sfuknutí chlapci neviem naco to robia, cez tie kopce im ani malu hlavu uz nevidno, asi nikde necitali, ze zeny toto nepritahuje

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kam chodite - Fórum - ZDRAVIE.sk