ako dosiahnut aby priatel vzdychal??

for4for

len nedavno sme spolu zacali spavat, chodime nieco vyse mesiaca. ale celkom dobre si na to rozumieme v posteli, co som velmi prekvapena,uz teraz si hovorime,co kto ma rad a tak,vobec sa nehanbime :) aj o tomto som mu hovorila,on na to,ze on nevzdycha. aj ked naposledy , co som ho robila ustami zavzdychal :) sice nei nahlas,ako by sa mi to pacilo,ale myslim,ze ho to naucim;)

niekto

su ludia ktory pri tom vzdychaju a su ludia ktory nie :P

skus mu to povedat nech ti obcas pri tom nieco zavzdycha do uska :O)

mončiči

diky criefka. my sa milujeme uz asi viac ako pol roka a nikdy to este nebolo pol hodinu. neviem,co preto urobit.

jullka

ja mam zase ten "problem", ze pri orgazme doslova kricim.. vzdy ho s partnerom dosiahnem velmi silny a jednoducho sa neviem ovladat.. partnerovi to nastastie neprekaza, a dokonca sa mu to paci.
chcem sa este spytat, ci pri orale sa muzovi hrate aj s gulickami :) a ak ano, tak ako? za odpovede dakujem ;)

criefka

moncici..ja som to tiez nechapala a poviem ti pravdu ani on nie...vzivote sa nam to nestalo ze tak dlho to vydrzal..ale boli sme trosku pripity..a ako sa hovori alkohol robi niekedy divy..taze to kludne vyskusaj :-)))) je to perfektne _:)) drzim palce

elablue

No tak ja neviem ale ked to ja mojmu robim tak vzdy velmi vzdycha.Ked som s tym estelen zacinala tak nevzdychal ale treningom som sa zlepsila a teraz nie je ziaden problem ze by sa neprejavoval.Aj ja som si predtym myslela ze to robim dokonale a zrejme to tak nebolo hoci on bol spokojny ale nevzdychal.Teraz ked som si uz na to zvykla a viac si to vychutnavam tak aj jemu to robi lepsie.