ako dosiahnut aby priatel vzdychal??

Soraja

babulky, tak ja som si myslela ze som sama v takomto probleme. Mne vadi tiez, ze robim mu nieco a on lezi a lezi a ked sa ho spytam ze co, tak povie, ze si to vychutnava, ale tiez ma to vzrusuje ked chlap vzdycha, ved to aspon vies, ze sa mu to paci. Ved aj aj vzdycham,obcas si aj zakrcim:-))) ale je to o uvolneni, no neviem co s nimi budeme robit.

ramirez, no mojmu aj ked oral spravim a aj ked neviem ako dobry, aj tak len cusi:-))) ty si chlap porad neco:-)

ramirez

Jojo oral pomaha tma sa tazko ovladnut... Skratka sme taky, ze to inak davame na javo. Vzdychanie sa ku chlapovi predsa len velmi nehodi.

elablue

Moj tiez nikdy nevzdychal az kym som mu nespravila oral, vtedy mi vravel ze sa jednoducho nemohol ovladnut a musel sa prejavit.

evinka

soraja..ani moj..co mame robit,?? tiez sa ti to paci??? ja cem aby to robil..a podla mna sa hambi..ale neviem preco..ved ja si to uzivam najviac ako mozem..a paci sa mu ked vzdycham tak preco sa on hambi??

criefka

ked jemu sa sexik somnou vazne velmi paci....no,ale ed mne sa to tak paci ked to robi, ale necem ho nutit, a vobec ho tlacit do niecoho, potom by sa mu isto sex somnou zprotivil...