Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka po áno či nie?

Príspevok v téme: Tabletka po áno či nie?
dominicka 22

Ahojte, potrebovala by som radu. S priatelom sme dnes mali styk ale neosprchoval sa a následne po ňom sme to mali druhý krát ale s kondómom ktorý sa zošmykol. Je nejaká možnosť následne nato otehotnieť? Kúpila som si tabletku po no bojím sa ju použiť. Uplynulo od toho prižne 10 hodín

Díky za rady =)

Majkalap

Zbytocne neotalaj a tabletku uzi, nič ti nehrozi, inak otehotnies, nemusim byt vestica, aby som mala pravdu. Ja som tabletku po uz uzila, nic to nie je. Menzes si uz mala, takze to poznas, budes mozno citit tlak v prsiach, v najhorsom ti bude mierne blbo, ale lepsie, ako byt v tom... nie? Ak sa bojis, chod ku gynekologovi a popytaj sa na nu, ale švihaj!

bianca

môj príspevok ti asi na pokoji nepridá, ale ja by som tabletku po nebrala

jednak je to hormonálna bomba, ktorá ti rozhádže organizmus a ktovie aké ešte môže mať negatívne účinky, a jednak ...

... jednak by som nemohla z morálneho hľadiska. Totiž táto tabletka môže zabrániť počatiu, ale aj nemusí. A ak nezabráni, tak počaté dieťatko usmrtí tým spôsobom, že mu neumožní uchytiť sa v maternici. Nevadí, že je to len oplodnené vajíčko, ktoré nevidno, už je to nový človiečik úplne na začiatku vývoja a ja by som si to nezobrala na zodpovednosť. Pri tej tabletke, ak by si ju zobrala počas plodných dní, by si sa nedozvedela, ako zafungovala - či si nepočala, alebo si počala a zároveň hneď aj potratila.

Čiže bez ohľadu na plodné či neplodné dni, ja by som tabletku po nebrala. A to aj za cenu tehotenstva.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletka po áno či nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk