Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

gatialovag

myslim si že som tehotna ,už dvamesiace nemam menštruaciu. a bolia ma prsia? bola som u gynekologičky. knižku mi ešte nedala . čo mam robiť ? poradte prosim .

nadovka

Ahojte beriem Regulon 4.mesiac. Ale teraz som dostala namiesto menzes len 1,5 dnové veľmi slabé krvácanie. Keďže ma veľmi boleli prsia, páli záha a v pravom boku začala som si robiť testy. Všetky boli negatívne ale včera po 12 dňoch sa na teste asi po 4 hod. zjavila druhá čiarka. Dnes ráno som si urobila ďalší a tam žiadna čiarka nie je, teda ddruhá. Môžem byť tehotná? Chybu si neuvedomujem ale minulý mesiac som tbl brala o 1 deň menej keďže som zvracala tbl mi potom chýbala. Mohla som otehotnieť vtedy? To by už snáď boli tie testy pozitívne, veď to bolo ešte na konci júna...

bobor32

ahojte regulon beriem vyse 3rokov a som s nim velmi spokojna neibralamam ziadne problemy.plet sa mi vycistila menstruaciu mam pravidelnu a vobec som nepr

zuuzu

ahoj tak teda ked sa ti zda ze teraz ako keby si mala svoje dni neboj sa to len je tou antikoncepciou...ze si zvyka na to.ja som to mala ale cca 20 dni..ale potom to uz prešlo je to tvz. špinenie:(tak sa nemusis nicoho bat.

ella

Ahojte.beriem regulon druhy tyzden a zacala som krvacat ako pri menzese.Neviem,ci to moze byt spojene s krvacanim po prvom pohlavnom styku,alebo to suvisi s regulonom?A este prosim, mozno hlupa otazka a aj sa nad nou pousmejete,ale ako dlho prosim Vas trva, kym sa vytrati bolest pri pohlavnom styku?Dakujem a prajem pekny den

saška

ahoj, ja beriem Regulon už skoro tretím rokom. Menštruáciu mam ako hodinky, nepribrala som ani 10 dkg-dokonca som z povodnej vahy schudla-ale to pripisujem zmene stravovacích návykov a nie hak. Netrpím únavou, bolesti pri menštruácii mávam iba občas-aj to mizivé. Dokonca sa mi nejakým spôsobom ustálil atopický ekzém-ale neviem či to je z hak. A podla mojho názoru je priberanie nejakým zvláštnym mýtom pripisovaným antikoncepcii(otec je gynekolog :-))- mam svoje info o zdesených cicách micách ktorým sa ručička na váhe pohla o 1 dielik do prava ) a za pribratie sa nepovažuje 2 kg mesačne-len sa nejko moc strážite a sledujete.To by ste museli pribrať min. 6 kg za mesiac a to z 3mmx3mmx1mm fabletky asik nebude.(výnimky potvrdzuju pravidlo-a to bude skor zle zvolená antikoncepcia všeobecne-alebo nepredvídateľná reakcia tela , prípadne prílišne zadržiavanie vody a pod. )Vyskúšaj a uvidíš. Pekný dník :-)

susanka88

No ja beriem regulon takmer rok,a mam pocit ze mam z neho vytok,lebo ho mam odkedy som zacala brat tabletky,a moj gynekolog nevie prist z coho...Ale inac som spokojna.Predtym mi byvalo zle,odpadavala som,a teraz nic...Dokonca mam aj kramy slabsie a kratsie:)