Archiv tv JOJ

marcka_64

Som si myslela najprv, že je to aj reálne jej otec :D Neviem, niekde som zachytila dáky článok, ale potom som si lepšie prečítala, že "otec seriálovej Ivety" :D Každopádne, hodí sa tam tiež:)

matitima

áno, aj to veľa spraví, ale tak keď máš dobrého režiséra a hlavne teda hercov, tak na tom až tak veľmi nezáleží :)

Dan_ia

Pre mna su tie zabery z Prahy uplne perfektne, v tom sa absolutne vyzivam, mam tam rodinu, milujem to tam :) Toto sa mne osobne paci na seriali najviac, som necakala, ze sa to bude tocit aj tam.

sirmia26

tiež som si uz zvykla na tie postavy, no budu mi chybat :) ale tak ved este to nekonci, nie je dovod tu plakat :D

marcka_64

Mne osobne bude veľmi ľúto za týmto seriálom :)
Tak som si už navykla každú nedeľu, ale tak to bolo aj pri prvej sérii, keď som ešte netušila, že bude aj druhá:)

slavicka

je sikovna, svedci jej to a dobre sa na nu pozera :) okrem toho teda aj pekne spieva, takze tiez ju este v nejakom seriali uvitam rozhodne :D ale strasne malo dobrych slovenskych serialov sa momentalne toci. alebo som ja taka narocna, neviem :D

matitima

niektorých poznám aj z obrazoviek, niektorých nie, ale super vidieť aj také nové tváre :D ja teda dúfam, že keď seriál skončí, tak aj Alžbetku ešte niekde zazriem :)

ivenqua

mne sa strasne paci ten jej otec, je taky mily, vtipny, radost pozerat fakt :) viac takychto hercov by tam mali dat.