Sebecké sa zabit?

Príspevok v téme: Sebecké sa zabit?
Mkk

Ako beriete život a smrt? nikede som minule započula myšlienku že ,,na svet som sa nepýtal/a tak si z neho aj možem kedykolvek odíst ..."... Nikdy som to takto nebrala, vždy som myslela na to že život je dar a ja si ho MUSIM važit a musim ho žit... ale čo ked ma ten moj život nebaví a už ho žit nechcem ? ..Mám užasnu rodinu,mám užasneho priatela,mám nadherneho psíka a to jediné mi tu dáva zmysel... no som chorá vadná na hlavu,nemám prácu nemám zaluby a jediné čo ma celý den naplna už pár rokov je žrádlo... len žradlo-hajzel ,žradlo hajzel.... to ma naplna inak ma už ani nič nebaví.... ...kedysi som ešte verila v to že ma čaká raz niečo krásne ,že ved mam 21 rokov ... som mladá,ten super život príde ale teraz už si ani to nemyslím strácam nádej a uvažujem ako to ukončit...ale ked si pomyslím ako raním mojich blízkych .. To nechcem,chcem aby sa mali najlepšie na svete aby im nič nechýbalo... :( je samovražda naozaj taká sebecká ? .... robota je v nedohladne, vyliečit sa s pp nevyliečim asi nikdy... nebaví ma to tu..prečo je tak zložité to vzdat :(

Mkk

-?? , dakujem ja viem myslíš to dobbre a máš pravdu ..ale ja nenávidím svoje ,,normálne" zdravé telo,neviem sa snim zmierit nechcem ho ..chcem byt chudá ,už sa neviem normálne najest aj dnes som sa snažila no každý pokus skončil v hajzli... mam výčitky z toho ked sa najem a potom mam výčitky z toho že to šlo von... aj keby chcem nedokážem jest normálne ,ubíja ma to ..

-vevegab..netuším čo je horšie možno sme na tom dost rovnako.Ako to že nikoho nemáš.. ani matku,ani otca ?

Vevegab

Vidíš, ty máš plno ľudí okolo seba, kt. ťa majú radi. Ja mám 17 a nemám absolútne NIKOHO. Buď rada, že ich máš. Že máš pre koho žiť. Tipujem, že cítiš vo vnútri prázdnotu.Predstav si, že by si žila v strachu, strese, depresii, komplexoch, bolesti. A som stále tu, len vďaka Bohu. Čo je horšie?

??

Aale čo by:) Ja sa napr. teším na raňajky,, lebo viem, že si môžem dať čo chcem. Na obed takisto, však nie chlapskú porciu a večer už dávam pozor čo zjem. Jesť musíš aby si dobre vyzerala. Aby si vyzerala zdravo. To nie teraz aby si nebola vychrtlá. vlasy, telo potrebuje živiny, keď ich nemá je slabšie, náchylnejšie, ťažšie sa hoja rany, vlasy sú lámavé, padajú..Človek aj horšie znáša stresy keď je hladný, je nespokojný, smutný, mrzutý, slabý aj bez stresov....A to nie je atraktívne. Predtým sa ženy zamerievali hlavne na svoj pás. Chceli ho mať štíhly, či tam nejaký špiečok na to sa ani dnes tak muž nepozerá. Im sa páčia pekné zadky a veľké prsia, štíhly pás zvýrazňuje ženskosť. To pri bulímií ťažko :) Ale cvikami na pás sa dá krásne formovať, pozri si nejaké cviky na to:) Musíš jesť pestrú stravu, primerané množstvo, piť tekutiny. zvracaním si možno často dehydrovaná ani o tom nevieš? To všetko velmi zatažuje telo. A ty to nepocítiš teraz. Máš len 21. Potom to na tebe bude všetko vidno.. a na čo:)Život je dosť ťažký sám o sebe načo si ho ešte sťažovať? A tiež na čo sa takto ničiť? Mne sa to lahko hovorí, keďže ty už to máš takto zaužívané, no chce to cvičiť aj pevnú vôľu dávať si ciele, nezameriavať sa iba na svoj zovnajšok, určite môžeš rozvíjať iné svoje pozitívne vlastnosti, to ti dá ten dobrý pocit ktorý si už možno dlho nezažila

Mkk

o bože..strašné .... každý večer pred spaním si vravím že zajtra začnem inak... ale zbytočne. Najradšej by som nejedla vobec...NIKDY

??

čo tak si odpustiť dneska a zajtra skúsiť znova? normálne sa naraňajkovať, na obed tiež a večer si dať pozor? Si mladá baba, ty tak rýchlo nepriberieš ako staršie ženy, tebe ešte dobre spaluje. Raz som našla taký článok o bulímií www.your-bulimia-recovery.com a ešte jeden www.2medusa.com celkom odstrašujúce.... takto predsa tiež nechceš skončiť...čo tak si odpustiť a zajtra skúsiť znova? normálne sa naraňajkovať, na obed tiež a večer si dať pozor ak teda nechceš pribrať? Si mladá baba, ty tak rýchlo nepriberieš ako staršie ženy, tebe ešte dobre spaluje. Čo by si sa zabíjala...:)