Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škodlivá voda?

Príspevok v téme: Škodlivá voda?
freshh

Dobry den, našiel som toto forum na internete a kedže sa moja otázka týka zdravia, tak sem píšem.
Ide o to že nedávno sme prerábali vodomer, pretože v šachte bolo vždy okolo 20 cm vody, ktorá zakrývala vodomer a my sme nevedeli odkial ta voda je. Až teraz pri prerábaní sme zistili že to bola odpadová voda z kúpelne a pritekala tam cez prasknuté potrubie, ktoré bolo blízko vodomeru. Takže vlastne vodomer bol vo vode v ktorej bol napr šampon, mydlo, rôzne dezinfekčné prostriedky, prach na pranie atd.
Moja otázka znie, nemohlo za ten čas čo tam tiekla ta voda (zhruba pol roka) prejsť do pitnej vody nejaké to škodlivé svinstvo cez ten vodomer a ak ano, nemôže to mať nejaké následky? Ešte doplním že tam boli kovove rury na pitnu vodu, ktoré boli takisto v tej odpadovej vode. A ešte že ta odpadova voda sa asi trochu prefiltrovala cez zeminu, pretože v šachte bola vždy čistá, bez známok nejakých prostriedkov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Škodlivá voda? - Fórum - ZDRAVIE.sk