Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to tažké

Príspevok v téme: Je to tažké
nena1985

S priatelom sme spolu 2roky aj 4 mesiace rok sme mali krásny vztah teraz to už vnímam uplne inak.Ja som rozvedená s prveho manželstva mám jedno dieťa on je slobodný.Strašne som uvažovala či vôbec vstupim sním do vztahu,ale nakoniec som dala mu k tomu priestor a samozrejme aj ja sebe a mojej dcerke nato aby sme boli konečne štestné.Po roku a pol jak nám to klapalo mi jeho rodina prišla doslova vykričať,že ma dlhy ja som o nich vôbec nevedela.Keď odišli preč som sa sním o tom išla porozpravať samozrejme som sa ho pytala na to,že prečo mi to nepovedal či mi nedôveruje a tak a on na to,že ma nechcel zatažovať.Nahnevalo ma to,lebo vztah neni o zatajovani ešte som stým dokazala žiť isť ďalej,ale zistila som,že je nezodpovedny hadam vo všetkom neplatí si bežne poplatky stale mu chodia upomienky za niečo.Snažila som sa mu pomocť rozpravať sním podržať ho v tažkej chvili a myslela som si že si to bude aspom trochu ceniť a važiť.Nehovorim,že sme dokonaly par,ale pokial neurobil veľa hluposti tak sme sa ani nehadali.Teraz sa to už vobec nedá povedať strašne veľa som mu odtolerovala až na to doplacam ja zistila som,že si hladal cez sexzoznamku inu ženu našla som to koketoval z kolegynou,pozera po inych ženach napriek tomu,že to pred tym vôbec nerobil ak by to robil predtym tak sme mi 2 určite spolu už neni.Pokazil celu doveru medzi nami nedá sa stým zmieriť,keď ma chcel vymenit po tom čo všetko som mu odpustila.Povedala som to takto aj jemu on chce na všetko zabudnuť,ale ja tomu neverim ešte pred 2 mesiacmi robil to všetko čo nemal ako sa ja stým mam dokazať vyrovnať to sa nedá napriek tomu ho mam stale rada,ale neviem či dokažem ešte niekedy veriť.Chcem vedieť ako by ste sa vy stavali k takejto situacii rozišli by ste sa sním ?

ak

Určite nie,keby viem od začiatku o dlhoch a atd tak k nemu nejdem ani byvať a už vôbec neťaham do toho svoje dieťa.Šak práve to že na 80 percent som rozhodnutá on to vie tiež šak predsa vztah neni o klamaní a šancu dostal teraz sa správa inač,len ja sa bojim,že ja sa bojím,že sa nezmení a bude to robiť stále.A nepotrebujem tomu vystavovať svoju dceru a ďik za nazor.

AK

Rob vlastne rozhodnutia, co chces a nie to, co robi niekto iny. Pretoze iny nepozna celu situaciu. Z toho co pises vyplyva, ze on si hlada niekoho na take obdobie, pokial sa neprejavi, aky v skutocnosti je. Keby totiz vylozil karty na stol, chcela by si ho takeho na zaciatku ? Asi tazko a on to dobre vie. Teraz vie, ze mu tecie do topanok, tak si hlada nieko noveho, kto mu to opat zozerie.

Nezodpovedneho cloveka je tazko prerobit, skoro nemozne. Opytaj sa, ci sa chces dalej trapit - seba, zatahovat do toho este viac aj dieta ? Pozri sa na to tak, keby si to citala o cudzich ludoch, co by si im odporucila ? To je to, co ti povie rozum. Kedze sa pytas, tak ho dost milujes, aj ked si to nezasluzi. Tak sa bud budes trapit s darebakom /keby nebol, inu si nehlada/, alebo sa na to pozries triezvo. Jeho rodina sa na to pravdepodobne uz nemohla divat, ako vodi za nos matku s dietatom.

Ked to zjednosuim matematicky, je vysoka pravdepodobnost, limitne bliziaca sa nule, ze sa nezmeni. Najlepsie by bolo nechat ho tak, ale ak si to nechces vycitat, tak skus mu dat sancu napr. 3 mesiace, aby to mohol zacat vsetko napravat. Pravdepodobne vsak by sa trochu popretvaroval, ale uvidis, ze to s nim nepohne. Myslim, ze sama vies v hlbke duse, co mas urobit /rozchod/, len si to nechces priznat, pripadne si to chces dat "udobrit"...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to tažké - Fórum - ZDRAVIE.sk