Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plné pery - ako može niekto po tom túžiť?

Príspevok v téme: Plné pery - ako može niekto po tom túžiť?
Dedidem

Ja ich mám od prírody, ale nerozumiem tým, čo ich chcú. Cítim sa ako žabiak, aj keď nie sú extra veľké, cítim sa s nimi veľmi zle a veľmi by som chcela mať úzke. Nevyzerá to dobre, hlavne na fotkách (vtedy sa snažím vždy usmievať, lebo vtedy sa opticky zmenšia) cítim sa v nich strašne. A to, že má niekto pekné úzke pery a dá si spraviť tie kačacie umelé, čo vyzerá ešte horšie ako prirodzene veľké, je pre mňa vrchol hlúposti. Pozrite si napr. Silviu Kucherenko aká bola krásna pred plastikami a s úzkymi perami.

Dedidem

Nikomu, koho poznám sa to nepáči. Všetci si z toho akurát robia srandu. Poznám ešte jednu babu, čo má tiež vačšie pery a spolužiačka o nej povedala, že je otrasná lebo má obrovské pery, ale že inak by bola pekná. Takisto aj chalanom sa viac páčia úzke. Ok, možno nemala uplne úzke, ale mala ich trochu plnšie a vyzerala v tom dobre- ja ich mám vačšie ako ona mala pred plastikou a mám pocit, že sa mi nehodia, oveľa radšej by som prijala úzke. Aj tak tomu nerozumiem prečo si ich dávajú napichávať, ešte som nevidela niekoho, kto si ich dal vylepšiť a výsledný efekt bol krajší, vždy to vyzerá len horšie.

Kucherenko

Kucherenko bola pred plastikami ozaj krasna zena, ale urcite nemala uzke pery..uz svoje mala pekne plne od prirody..skoda, ze sa tak dokatovala..a ty bud len rada, takisto mam plne pery a nedam na ne dopustit..urcite su pritazlivejsie ako uzke..a presne preto si ich tie kaceny nechavaju napichavat

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plné pery - ako može niekto po tom túžiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk