Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem ju, co mam robit

Príspevok v téme: Chcem ju, co mam robit
filip23

Ahoj prosim o radu ide o jedno dievca, pozname sa uz dlhsiu dobu......po case sme zacali chodit spolu vonku.....velmi sa mi zapacilaa......po case som to uz neudrzao v sebe a povedal som jej to.....povedala ze chce byt len dobraa kamaratka.....dalej si piseme ako super kamarati.....minule som jej povedal ze som bol s inym dievcatom, zacala ziarlit.....zacala hovorit ze mam srat na nu ze mi to ide dobre.....zavolal som ju von nechcela ist......neviem ci to povedala od nervov alebo coo.....uz neviem ako dalej...ked ju vidim vsetko vo mne mi hovori aby som sa snazil dalej....ale vtiskat sa nechcem.....ako mam dalej pokracovat?

kungfusrac

boy boy,

ale on jej to najavo dal uz davno, podla popisu. Ona sa len hra na nedostupnu. Teraz je na tahu ona. Ak neprejavi zaujem, tak nestoji za namahu.

Boy boy

Kungfusrac nesuhlasim, babe treba dať najavo ze máš záujem inak sa to nedozvie a potom čakať jej reakciu. Ak nejaví záujem tak adios a nedoliezat a neprosikat. Ak jej nedaz náznak ze ju máš rad nikdy to nezistí.

kungfusrac

Ked sa o nu prestanes zaujimat a pojdes za tou druhou, tak ona sama za tebou dolezie a bude ta prosit, aby si bol s nou. Zena nesmie mat nikdy vediet, ze si do nej buchnuty, lebo potom si je prilis ista a zacne ta vyuzivat.

mmmMMM

Ta baba s tebou zrejme nikdy nebude chodit, s tym sa treba zmierit. Ale zaroven jej vyhovuje tvoja pozornost a ziarli, ked sa venujes viac inej. Tuto babu zacni brat aj ty ako kamosku, ziadne vtieranie, ziadne specialne vyhody, jednoducho nech vie, ze ju aj ty beries iba ako kamosku. A venuj sa tej novej. Moze sa stat, ze zistis, ze ta nova je lepsia, pripadne to s novou nevyjde , ale ta stara pochopi, ze s tebou nechce byt len kamaratka. Zeny proste nevedia co chcu, a s tym treba ratat.

MATOS

Na ženy nie som odborník, ale keď sa nad tým tak zamyslím, tak prečo to neskúsiť napríklad s tým iným dievčaťom? Ak nie je do Teba, tak potom jej to môže byť predsa jedno a ak áno a stále Ťa len naťahuje, tak aj tak to skús s tou druhou dievčinou. Možno potom prestane mať pocit, že ona je boss celej situácie a troška sa "rozkýve". :)

MultiLevel

presne tak, nevtierkaj sa :)
Nechaj tymto veciam cas, mozno casom najdes dievca, co sa ti bude nielen pacit, ale bude chciet aj ona teba :) Ak su tam len vzajomne sympatie, ale ona s tebou nechce mat nic, tak radsej hladaj dievca, ktoremu sa budu pri tebe nohy podlamovat :) Neboj, samozrejme ze taka existuje :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem ju, co mam robit - Fórum - ZDRAVIE.sk