Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pribudajuce stipance

Príspevok v téme: Pribudajuce stipance
Opqrs

Ahojte, pocas sviatkov sme boli na horach a tam som si vsimla (neviem ci sa to dialo uz skor, nepamatam si nic take) ze kazde rano som sa zobudila so stipancom, ktory vyzeral takmer tak isto ako stipanec od komara. Strasne ma to skrabalo, tak som si to vzdy rozskrabala,ale tie stipance boli mensie ako od kokara. Pozerali sme ci tam niesu plostice, no nic sme nenasli ,navyse rodicia v tej istej izbe somnou nemali ziaden takyto problem. Prisli sme domov a najskor sa zdalo,ze problem prestal, no vcera a dnes rano som sa zobudila s dalsim takymto stipancom. Aj doma sme vsetko prezreli, poumyvali, a nic sme nenasli. Vobec nerozumiem co to ma byt. Ak ma niekto nejaky tip,prosim napiste

MultiLevel

zihlavka sa neprejavuje ako JEDEN stipanec...Opqrs pise, ze dnes si objavil/a dalsi stipanec, cize nie celu mapu "stipancov" ako to byva pri zihlavke.
Moznosti, co to moze byt je viacero...napriklad blcha, plostica, ktoru ste samozrejme nemohli vo dne objavit, kedze vychadza len v noci a cez den je kdesi zalezena. Chod s tym ku doktorovi, mozno to bude vediet lepsie identifikovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pribudajuce stipance - Fórum - ZDRAVIE.sk