Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndróm dráždivého čreva

Príspevok v téme: Syndróm dráždivého čreva
allin16

Dobry den, 3 mesiace ma trapia traviace tazkosti, bola som na vsetkych moznych vysetreniach a vsetko mam negativne. Lekar to uzavrel ako syndrom drazdiveho creva. predpisal mi DICETEL, berem ho zatial len nejake 3dni, ale uz tyzden mam hnacku a neskutcne bolesti brucha, nemozem zjest nic ine len banan, zemiaky a tycinky, neviem uz co mam robit, uz nevladzem. Na internete je viacero clankov o tejto chorobe ale nikde sa nezmienuje o jeho liecbe, na forach, ze treba zmenit zivotospravu, cvicit, nestresovat.. ja nic ine ako tie vymenovane zjest nemozem, lebo mam do hodiny neskutcne krce, cvicit to teraz vazne nie.. da sa z toho vlastne nejako dostat?

RNG

Hnacka je pre to, ze sa creva snazia vyhodit nieco, co im skodi. Obvykle je to z roznych mikrobialnych zamoreni, ktore produkuju toxiny a ked tieto v crevach prevladnu a potlacia probiotika, tak to postupne vedie nielen k IBS, ale do Crohna az ulcerativnej kolitide , co obvykle znacne skrati zivot.
Takze treba podporit probiotika+ nasadit a krmit ich zmesou mikrovlaknin, pripadne pouzit aj rozne antimikrobialne na potlacenie nakaz v crevach, bez znicenia preobiptik, ako napr Berberine(2 x 1 gram), roztok citricidalu(35 kvapiek citricidal profesional do litra vody, (pit po malych glgoch pocas celehop dna), len od firmy Bio Chem research, ine su viacmenej na oklamanie zakaznikov)
Tato neprijemna situacia obvykle zacne nejakopu potravinovou nakazou alebo nedostatkom kyselin v zaludku, co prepustia bez znicenia mikroby na surovych jed;ach do criev. {ri nedostatku probiotik a mikrovlaknin tie spodlive mikropy okupuju creva a zacnu pachat kazdodenne skody.

Dicetel je liek , ktory akurat tak zmierni intenzitu krcov v crevach, co neadresuje vobec znicenu crevnu floru.
www.medbroadcast.com

allin16

krv, kolono, ultrazvuk... plynatost, pohyby v crevach, pred tym niekolkokrat za den na zachod, pripadalo mi to ako alergia na urcite potraviny, vlastne na vsetko

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndróm dráždivého čreva - Fórum - ZDRAVIE.sk