Bolesť vaječníkov a krížov

Príspevok v téme: Bolesť vaječníkov a krížov
pippi5

Ahojte,
posledné 3 dni ma neskutočne bolia vaječníky aj kríže. Stále ich mám zabalené v teple, krátke oblečenie nenosím...nemyslím si že by to bolo prechladnutím...
Zistili mi nedávno cysty na oboch vaječníkoch, myslíte že to môže byť niečo ohľadom nich? prasknutie alebo čo?
Inak beriem HAK a známa ma postrašila či nie som tehotná......
V stredu idem ku gynekológovi no rada by som dovtedy aspoň tušila čo by to mohlo byť :(

pippi5

Ďakujem za rady,

no nebolí ma to pravidelne. Teraz ma to bolí takýmto spôsobom a takto silno po prvý krát. Celkom ma to desí, bojím sa... Neustále ma bolia kríže, raz napravo, o pár hodín naľavo... podbruško ma bolí stále celé, neviem sa otáčať, keď sedím a som opretá o stoličku, strasne to tlačí.....
pred 2 mesiacmi som menila HAK za silnejšiu, teraz mám posledné tablety dobrať z druhého blistra, takže si myslím že zmenou HAK to asi nebude....
A HAK by mala cysty vysušovať pokiaľ viem a nie spôsobovať praskanie...

Ozvem sa v stredu čo som zistila...
Myslíte si teda že s tehotenstvom by to nemalo mať nič spoločné?

Ďakujem :)

jjjaaaa

No mna krize a vajecniky bolievaju kazdy mesiac,je to dost neznesitelna bolest.Co ja som si vsimla mavam to zhruba v strede cyklu,takze zrejme to ma dost spolocne s hormonalnymi zmenami..

sara11

presne toto trapi aj mna, bolesti krizov, podbruska, tiez mam cystu a beriem HAK, pride mi to ako nejaky zapal, no ta bolest u mna nie je az tak silna, takze vydrzim este mesiac, vtedy mam ist na kontrolu ku gyn.

ked zistis v stredu co to bolo, tak daj prosim vediet :)