Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Srdcove problemy

Príspevok v téme: Srdcove problemy
ujo imro

hello, liecim sa na znizeny testosteron, ale po tom ako mi ho pichli naposledy ma chytila silna bolest v hrudi az do zubov, stuhli mi svaly na kost po celom tele, zacal som sa potit, po par krokoch pulz 120, tachykardia, dal som si magnezium a cakal som co dalej... po asi 2 hodinach to preslo, na druhy den tazoba na hrudi, este vacsia unava ako predtym.... teraz po par mesiacoch som sa s lekarom dohodol ze skusim radsej nejaky prirodny doplnok, kedze tento chemicky tst ucinkuje u mna velmi kratko, kupil som teda prirodu.. po jednej tabletke nastalo to co po poslednej injekcii, myslel som ze mam infarkt, tak som znova dal magnezium, apaurin, preslo...mam pocit ze moje srdce to nezvlada... ma niekto nejake skusenosti s niecim podobnym ???

RNG

Treba si naporavit travenie a nie dodrzovat dietu, tj vynechavat vsetky potraviny, co telo nevie spracovat. To vedie k podvyzive a zdravotnym problemom.

ujo imro

RNG, ale nechapem, ako je mozne, ze testosteron, ktory kazdeho povzbudi, mna utlmi, akoze ked dodrzujem dietu, je to v poriadku, co sa tyka travenia, len neviem, ci mi nechybaju nejake vitaminy alebo co... a co si mam kupit?

RNG

Ako som uz spomenul, travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik v crevach.To vsetko je dnes jednoduche doplnit. Ale neocakavaj, ze ti to lekar predpise, jedna sa totiz nie o lieky, ale potravinove doplnky, co lekari(cest vzacnym, vynimkam) nepredpisuju.
Zle travenie vedie k oslabeniu tela a v konecnom dosledku ku stovkam chorob

kablica

plus chces tvrdit, ze intolerancia potravin sposobila, ze nemas pracu? netrep
chodenim po lekaroch si pracu nenajdes, to mi ver, a neda sa to povazovat ani za budovanie osobneho zivota

kablica

ujo imro, pulz okolo 80 nie je vyskocenie srdca z hrude, je to normalne
co ludia, ktori maju pulz 200?
MENEJ SA POZORUJ A VIAC ZI

ujo imro

ide o to, ze trpim neskutocnou chronickou unavou, po dlhom badani som si myslel, ze to bude tym nizkym testosteronom, lenze po tom, ako som zacal uzivat nieco na jeho zdvihnutie nastala este vacsia unava, skusal som vsetko od psychiatra(co do mna pchal vseliake svinstvo, z ktoreho mi bolo este horsie) cez vseliake vitaminy, doplnky, nic nepomaha, este by som asi mal dodat ze mam velke problemy s travenim, mam mnoho intolerancii a velku dietu....znicilo mi to cely zivot, nemam pracu, ziadny osobny zivot, nic... len chodim po lekaroch a nic nepomaha....

ujo imro

chcem sa este opytat niekoho, preco mi lekar nepredpisal nieco na strasne busenie srdca, pri ekg som mal 95 normalne mam aj cez 80 aj v klude, ale on zevraj nemoze... to je akoze normalne, ze mi ide srdce vyskocit pri najmensej namahe?

ujo imro

bol som u kardiologa, zazeral na mna ze co mu to rozpravam, ekg v poriadku, objednal ma na echo o 3 tyzdne, uz som u neho bol v minulosti viackrat, pristup strasny, ale o to tu nejde... ved uvidime

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Srdcove problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk