Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extra panensky kokosovy olej BIO - na plet

tami22

A makeupom si iba viac podrazdim pokozku.to v ziadnom pripade nie. Ten kok.olej..ze vraj posobi aj na mnohe huby.plesne na kozi..preto som sa rozhodla pren.Samozr.ak napr.niekam idem..musim si to pretriet tamponom aby som nemala mastnu plet.

Marina12364

www.dermatologie.sk odtiaľto som si objednávala ja, je to najlacnejší online obchod čo som našla a toto 2.bp.blogspot.com sú tie hubky, veľa štastia pri liečení, mať nanič pleť je to najhoršie čo môže byť...

Marina12364

Mne kozmetička nič nenúkala, normálne mi povedala, nech si zaobstarám biodermu na zmiešanú až mastnú pleť, starám sa o ňu pravidelne a kúpila som si v lekárni gél eclaran, ktorý som používala každý deň cca 3 týždne, pokiaľ sa mi viditeľne nezlepšil stav pokožky, teraz som po druhom peelingu a tvár mám neporovnateľne lepšiu. Používam len biodermu gél a vodičku, pričom sa odličujem takými špongiami, ktorými si zárove§ správim jemný peeling a premasírujem a prekrvým si pokožku.

tami22

Swe..ja by som bola ochotna vrazit..ak by mi nejaky ten liek natrvalo pomohol.Moja lek.mi viac nepredpise ziaden liek.lebo som ich vraj vela za poslednu dobu. Akoby som mala 80. A moja liecba..samoliecba.
Dost liekov.atb...som. Zrejme to vsetko spustilo. Teraz uzivam prebiotika.
A moja pecen.si neviem predstavit..

Marina12364

Nie, nie a ešte raz nie! Ja som používala kokosový olej bio na tvár a dopadlo to otrasne, je to olej, takže pokožka sa mi neuveriteľná zmastnila a vytvorili sa mi zapálené póry, túto katastrofu riešim 3 mesiac s kozmetičkou na chemických peelingoch, pretože mi zostali fľaky a podkožné ložiská, hrbolčeky. Takže odporúčam len na varenie, to už je iná pesnička, je zdravý, ale na telo by som ho používala maximálne na lakte, kolená a vlasy.

redka

inac stav pokozky odzrkadluje stav vnutornych organov predosvetkym pecene, criev.. preto sa skus zamerat tymto smerom... liecit pricinu nie nasledok, symptom...

sweater.

nechapem preco by ti mal znicit tvar? asi to vyprava ked si nekupis nejake drahe lieky na predpis, z ktorych ma ona prachy. inak kokos. olej sa nejako do koze nevstrebava, takze pokozka zostane dost mastna, makeupom to prekrijes. a este moj laicky nazor, ked napatlas na kozu nejake chemikalie, vid makeup, nebude sa moct vetrat ani podobne, takze velmi nepomahas tomu aby sa ti to vyliecilo

Flatt..

Je to dobré na kožu kdekoľvek po tele, zničiť s tým nič nemôžeš, to je pekná blbosť. Akurát je kokosový olej dosť mastný.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extra panensky kokosovy olej BIO - na plet - Fórum - ZDRAVIE.sk