Život v hosťovskej rodine v UK (skúsenosti)

Príspevok v téme: Život v hosťovskej rodine v UK (skúsenosti)
natali_53

ahojte o mesiac odchádzam na 3 mesiace cez jeden program na stáž do velkej britanie. Ubytovaná budem v hosťovskej rodine, čoho sa tak trochu obávam, kedze moja anglictina je trošku biednejsia :D
Neviem si to ani len predstaviť ako prebieha život v takejto rodine, kedze som to este nezazila a nikoho takého ani nepoznám kto by mi o tom nieco povedal.
Viem iba to ze budem mat u nich vlastnú izbu, kazdý den ranajky a vecere.
Ak by sa tu nasiel niekto kto mal moznost si vyskúsat zivot v hostovskej rodine (najlepsie v UK) budem rada. :) Pretoze vôbec neviem co mám od nich ocakávat, predsa je to iný národ, kultúra,jazyk...

Dakujem

mattmattmatt

ahojte,ja som sice v hostovskej rodine nebol no zil som v UK 5 rokov....bolo super spoznal som tam kopu anlicanov ale aj ludi z inych krajin....
ak vam mozem poradit tak sa nenechajte zviest manzelmi,nenechajte sa ovplivnovat a manipulovat ....treba sa usmievat ale nie zakazdym ked niecomu nerozumies treba si nechat vysvetlit,ak maju male deti treba si s nimi vytvorit vztah sem tam sa s nimi pohrat a rodicov budes mat vo vrecku len nic netreba prehanat,pozor si davaj na veci svoje I jich poznam angliconov ktorym sa nepaci ked sa niekto dotyka ich veci oni castokrat k tym veciam maju vztah......a hlavne ak vecer vychadzas von a si sama davaj si pozor ...mlady anglicania su po veceroch sialeny ....a s cudzinkami sa lubia pohrat hadam vies ako myslim.....davaj si na seba pozor a bud dobra ....