Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem sa vydavat!

Príspevok v téme: Nechcem sa vydavat!
klariqa

minulostou vas zatazovat nebudem, momentalna realita je, ze sme s priatelom spolu rok, velmi sa lubime a viem ze on je ON...a schyluje sa k tomu, ze ma poziada o ruku. lenze prave s tym mam problem, vidina, ze mam vystupovat pred davom ludi, ze cely vecer bude upriameny hlavne namna, uz teraz viem, ze to nezvladnem. nedokazem vystupovat pred ludmi, v kostole by som sa povracala urcite a cely vecer byt na parkete a tancovat ked to neviem...ine zeny maju vysnivanu svadbu a klamala by som keby ze poviem ze ja nie, ale skratka sa toho dna hrozim. vzdy ked na to pride rec radsej hned zvrtnem temu..mojho priatea milujem, chcem s nim byt navzdy, ale neviem ci som schopna podstupit celu tu maskaradu okolo toho :(

Buffyna

Čo keby ste sa dohodli na malej svadbe za účasti maximálne dvoch svedkov a možno rodičov, bez nejakej oslavy? Určite sa tak bojíš len vystupovania pred davom ľudí? Veď to sa dá nejako dohodnúť. Skôr mám dojem, že sa bojíš záväzkov, ako keby si mala v hlave chrobáka, že manželstvom sa všetko zhorší a tak si vymýšľaš výhovorky, prečo svadba nie. Ak sa ale naozaj bojíš len toho davu ľudí, tak choďte spolu na úrad, vezmite dvoch svedkov a dokopy tam budete 5 ľudia, to snáď zvládneš.

klariqa

introvert niesom, nemyslim si to o sebe, som rada v spolocnosti ludi, rada sa zabavam, nemam s tym problem. jedin problem je fakt vidina tej svadby. ked budem stiahnuta v satach na ociach hoci len 20 ludi...mozno som fakt pripad pre psychiatra , viem, ze partner by to pochopil, len sa bojim, ci by som to potom nelutovala ja. mrzi ma ze pisem tak zmatene, sama sa snazim pochopit co vlastne chcem. dakujem vam za vase postrehy..ak pride na lamanie chleba asi sa budem musiet rozhodnut ci to risknem, alebo polamem draheho na mikro svadbu...

MultiLevel

Anoo, to robili na svadbe mojim rodicom :D Alebo taka ta zabavka, kedy uz napiti oslavujuci zdvihnu na stolickach do vzduchu nevestu so zenichom....neviem preco sa to robi, ale nikdy som tomu nechapala ako dieta :) Alebo ked ma nutili tancovat v obrovskom kruhu so vsetkymi, to bolo hrozneee... :D

MultiLevel

ale prestante....este mi zacne byt luto, aku som mala "skromnu" svadbu ja :D do kelu, bez unosu a 300 ludi..hmm :D
klariqua, ci si psychicky zdrava, ci chora, ci co ti je, nesnaz sa vyhoviet nikomu z rodiny. Radsej si s nimi sadni a povedz ako si predstavujes vlastnu svadbu. Nic ine ti nepomoze, toboz nie, aby si sa prisposobovala poziadavkam rodiny...Musia pochopit, ze je to tvoj den a oni ho spolu s tebou idu "len oslavit"

MultiLevel

nech je ako chce, nemusi mat svadbu podla priani jej rodiny, kedze sa vydava ona...staci si vediet povedat svoj nazor a priania. Nikto nemusi mat svadbu ala veselica z konca 80 rokov, ked nechce

Maoam

v tomto pripade som tiez toho nazoru, ze rady na psychologa su uplne mimo, sorry, ale v tejto veci fakt nie...

nechapem, preco by mala byt pripad pre psychosa :D

vsak ludi ako ona je XXY, to len na SVK potrebuju ludia 200 osob na veselici a zvyky ako z 19.storocia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem sa vydavat! - Fórum - ZDRAVIE.sk