Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK Belara a depresia?

Príspevok v téme: HAK Belara a depresia?
StratenáDoma

Ahojte ,
potrebujem radu , viem že tie hormony z Hak možu sposobiť depku ,máte s tým nejaké skúsenosti ?
Mám 18 a beriem ju asi mesiac . Mám problémy s nohou a chrbátom ( mám bolesti stále ) , čo ma vždy trápilo ,ale vždy som mala depku (takú horšiu ) deň ,dva a potom som znova šla ďalej ...
Teraz neviem či je to aj hormonami ,ale mám depku už asi dva týždne ... Nevidím dovod ďalej viesť svoj vzťah , pretože mám pocit,že sa mu len sťažujem a že ho trápi ako na hovno mi je , nechce sa mi uči´t , je toho veľa teraz ,ale nemám vobec na to silu ... len tak sa mi chce stále plakať , nič ma nevie rozveseli´t , mala som krásny víkend s rodinou , bolo mi fajn , no akonáhle som sama doma ,som v prdeli a i pri nich som sa nevedela uvoľniť , ani pri priateľovi v poslednom čase ... stále som vraj mimo ...
Mohlo sa to čo cítim tak strašne znásobiť hormonami ?
Snažím sa ísť ďalej , rodina nič nevidela a občas osm ok , ale cítim ,že sa so mnou niečo deje ,ani to neviem popísať ....

Monkey12

Ahoj, mne sa to stalo tiez, ked som citala tvoj prispevok tak som sa tam uplne videla, ja presne neviem ci to bolo HAK alebo len psychika ale bola som crazy...mala som depresie, niekedy som sa zobudila uz smutna, vsetko sa mi zdalo vacsim problemom, plakala som ovela viac, s priatelom tak isto ako ty...no neviem mozno bola silna pre mna...ja neviem zmenila som ju uz davno a citim sa lepsie.

MiskaK

Ja pouzivam uz asi pol roka Dienorette a absolutne ziadne zmeny u mna nenastali,ako keby som ju ani nebrala,uplne vsetko ako predtym :) moze to byt aj tymi hormonmi,ale skor si myslim,ze az do tolkej mieri tamto nemoze ovplyvnit,ze by si si napr.neuzivala chvile stravene s priatelom.

srdiecko6567

ja som mala to iste pri belare. strasne placliva, bez optimizmu, bez radosti, bez chuti cokolvek zacat, ani jedna svetla myslienka, atdatd... nejak mi doplo ze sa to zacalo diat pri Belare tak som ju zmenila a teraz je vsetko oka:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK Belara a depresia? - Fórum - ZDRAVIE.sk