Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obvodakovi, odbornikovi alebo nechat tak?

Príspevok v téme: Obvodakovi, odbornikovi alebo nechat tak?
Mavel

Do poradne som poslal otazku, ale zistil som, ze odpoved moze prist do 7 dni... tak to davam aj sem:
..medzi zarubnu som si namontoval hrazdu. Po cviceni som ju zabudol dat dole a vrazil som do nej hlavou tak, ze som skoncil na zemi (vratilo ma to naspat do miestnosti). Na hlave sa mi urobila riadna hrca a boli ma chrbat. Mezi lopatkami mam neprijemy pocit a chvilu po uraze som mal pocit, ze mi to tam strplo. Neprijemny pocit stale pretrvava, mam stale potrebu sa narovnavat. Citim to ako by som tam mal stuhnute svalstvo. Obcas ma tam akoby pichne.
Uvazujem,ze zajta ak to neprejde, sa zastavim u lekara. Moja otazka je, ci mam ist obvodakovi, alebo priamo odbornikovi (akemu) resp. ci mam pockat ako sa to bude dalej prejavoavat. Dakujem

Mavel

neupadol som do bezvedomia ani sa mi hlava netocila ci ine priznaky... Len ten neprijemny pocit medzi lopatkami a na ramenach... Tak uvidim zajtra.. Vdaka

Siana

myslím, že okrem hrče na hlave máš asi vyskočený stavec alebo zacviknutý nerv medzi lopatkami. Do 24 hodín to zvládne aj dobrý masér a až potom sa to môže zhoršovať. Ak si neupadol do bezvedomia, tak tá hlava - to rozchodíš, prilož si na to ľad.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obvodakovi, odbornikovi alebo nechat tak? - Fórum - ZDRAVIE.sk