Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nafúknuté brucho ako balon

Príspevok v téme: Nafúknuté brucho ako balon
batty

Čaute. Už vyše roka bojujem s nadúvaním a nafúknutým ťažkým bruchom. Bola som už aj u doktorky,kt. mi predpísala rôzne tabletky ale žiadne nepomohli. Prestala som piť mlieko,jesť syry,jogurty, sladké len pred pár dňami. Jem viacej zeleniny,ovocia,pijem len čistu vodu,nejem mastné a ťažké jedlá,ani alkohol nepijem. A aj napriek tomu ma zastihne plynatosť a nafúknuté,naduté brucho ako balon a pocit ťažkosti v ňom. Normálne aj ked ráno hned vypijem vodu a dam si napr. jablko alebo zeleninu hned sa mi hrozne zväčší brucho a to po každom jedle. Pozriem sa do zrkadla z profilu a zľaknem sa,vyzerám ako tehotná,brucho ovisá,je tvrdé a aj ked idem na potrebu tak stále sa jeho objem nezmenšuje až ráno je znovu ploché ale dlho mi to nevydrží iba ak by som prestala jesť. Prosím ak máte s tým skúsenosti alebo viete mi dať radu budem vdačná už je to neznesiteľné a necítim sa s takým bruchom dobre a vôbec je to hlavne aj estetický problém. :( som už z toho zúfala,celé dni len zťahujem brucho.

redka

tam na tej ceskej stranke mas aj clanky o tom co jest a co nie.... taktez kombinacie niektorych potravin vyvolavaju nafukovanie...

batty

Robili mi test odobrali mi vzorku stolice a vraj v nej nemam nijakeho baktera ale tie doktorky ku tomu boli úplne ľahostajné. Dali mi dajake smiešne lieky a na druhý krát po pol roku ked som znovu s tým k ním prišla ma už poslali na gastro,tak idem sa objednať ale môžu objednať až vo februári dakedy. Sladké pečivo obmedzujem pár dni aj sladké celkovo,a prešla som na celozrné pečivo už dávnejšie. Už som skúšala aj espumisan no žiadna zmena,liekom už prestávam veriť.

Siana

súhlasím, asi máš veľa kvasiniek v trávení, ale môže to byť aj niečo iné ako alergia na nejakú zložku potravín. Ak nechceš chemiské lieky a zvládneš alternatívnu liečbu, tak skús sa spýtať na www.ezoterikaaden.sk

redka

robili ti aj testy na alergiu?

ale skor to vyzera tak ze mas premnozenu kvysinku... das si jablko a oni sa na to vrhnu ako hladna zver a potom produkuju plyny... toxicke... a to ta nafukne... a mozno mas aj slabu zaludocnu kyselinu... resp mas jej malo.... uz som s tym asi trapna na tomto fore ale skus si toto precitat ci sa nenajdes v tom candida.inetcz.com

treba obnovit cevnu mikrofloru tzn brat probiotika a zvysit celkovu imunitu.... skusala si vylucit aj mucne a sladke jedla?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nafúknuté brucho ako balon - Fórum - ZDRAVIE.sk