Rozchod s citovo naviazanym

Príspevok v téme: Rozchod s citovo naviazanym
Lucka888

Mam problem ktory uz psychicky a nervovo nezvladam.. Mam 21 priatel 24 a sme spolu 2,5 roka. Neustala kontrola a citove vydieranie typu \\\\\\\"ak ti na mne zalezi, nepojdes tam..ak ma milujes, nebudes ho zdravit\\\\\\\" je uplne normalna.. Zo zaciatku (prvy pol rok) taky nebol no potom to uz islo. Nosit leginy nemozem ak nie som s nim, niekedy agresivne reaguje aj na to ked sa trochu vuac namalujem. To, ze som si minule chcela dat spravit 3D mihalnice ani nekomentujem, doma bolo humberto ze dovi.. Byvalich kamaratov nemozem anilen odzdravit, viber som si musela z mobilu vymazat a fb mu spristupnit... Povedal uz miilion krat, ze to zmeni a zakazdǐ mu davam sancu pretoze ho velmi lubim.. Minule som to uz nevydrzala pretoze jeho podozieranie je neskutocne, dokonca mi naposledy zakazal chodit do fitka, lebo on tam chodit nemoze kedze ma momrntalne problem s kolenom. S kamaratkami ked idem mi urcuje cas, kazdyvh 20 minut sa musim ohlasit dokonca sa niekedy nenapadne zjavi okolo na kontrolu. Par krat ˇyom to chcela skoncit uz to nolo na zblaznenie lenze on sa mi vzdy rozplace a tvrdi ako bezo mna nemoze zit, ze zivot bezo mna uz nebude mat zmysel atd... Poradte, co mam robit? Ja sa s nim naozaj snazim o tom rozpravat, viem ze ma miluje a ja milujem jeho ale zakazdym to skonci tym istym..slovami ako sa zmeni a o dva dni sme na tom istom..

redka

a mala by si o tom niekomu povedat... lebo jak sa s nim rozides, tak sa obavam aby nezacal byt agresivny, prenasledovat ta a kazit ti vzahy a zivot celkovo...

kabel

jedina moznost je rozchod, takyto clovek ta casom zacne zamykat a privazovat k radiatoru (nerobim si srandu)
je to clovek s tazkou poruchou sebahodnotenia, toho nezmenis nejakym rozhovorom, o to sa moze pokusit len niekolkorocna intenzivna psychoterapia a vysledok je neisty
neviem, co na nom milujes, ale je to velmi nevyrovnany jedinec a nema to buducnost