Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dekompenzovala som sa

Príspevok v téme: Dekompenzovala som sa
gutinka

Ahojte. Pred pár mesiacmi som vysadila AD. Mám teraz skúškové. Po Novom roku mi začali neskutočné úzkosti. Prešli. Ale vďaka tomu som sa naučila toľko, koľko som potrebovala a vyletela som zo skúšky. Všetky ďalšie skúšky musím kvôli tomu presúvať a strácam prvé termíny. Najhoršie je, že nemám pocit, že sa na tú skúšku nenaučím. Učím sa dosť hodín, no nepamätám si. Cítim sa ako úplný debil. Minulý rok som dala všetky skúšky na prvýkrát. Bojím sa, že sa mi zhorší stav. Ako tomu predísť? Snažím sa relaxovať. Ale často sa mi vynárajú myšlienky, že sa na to radšej vykašľať. Alebo aj na celý takýto život.

jajatko

počuj, 3-krát som vysadila ad a 3-krát relaps cca po polroku. podľa toho čo píšeš si myslím, že sa ti to postupne vracia, takže moja rada znie začni ich brať čo najskôr. Ale rozhodni sa sama, je to na tebe.

ddana

Bolo to veľmi rozumné vysadiť AD pred skúškovým. Poruchy pamäti a koncentrácie sú typické pre dekompenzáciu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dekompenzovala som sa - Fórum - ZDRAVIE.sk